Чим шкідливий сухий сніданок

На магазинних полицях ми бачимо різноманітність сухих сніданків, таких як кукурудзяні пластівці, каші швидкого приготування, мюслі, кульки, кранчі і багато іншого. Сухі сніданки існують як для дорослих, так і для дітей.

Яскраві упаковки і барвисті малюнки підштовхують нас на покупку. По телевізору дуже багато цікавої реклами та розповідей про користь сухих сніданків, особливо для дітей. Коли ми йдемо в магазин зі своїм чадом і він знає з реклами, що в одній з коробок може перебувати іграшка, дитина слізно просить купити своїх батьків даний продукт.

Сухі сніданки дуже зручні в застосуванні. Вранці, не потрібно витрачати купу часу для приготування дуже корисна їжа. Сухий заливається молоком, підігрівається і готовий до вживання.

Насправді, сухі сніданки дуже шкідливі для нашого організму, вони практичні при вживанні і способі зберігання, але є безліч негативних сторін, для нашого здоров'я харчуючись даним продуктом.

До чого призводить харчування сухими сніданками?

1. Сухі сніданки виготовлюються з борошна. При сильній обробці, практично нічого не залишається корисного з того, що містить борошно. Вітаміни, мінерали та клітковина, яку містить борошно в ході переробки зникає.

2. Сухий сніданок - це вуглевод, який при засвоєнні в шлунку призводить до відкладення жиру в організмі. Плюс до всього, сухі сніданки мають сіль і цукор, що дуже шкідливо для нашого організму.

3. Сухі сніданки містять різні барвники і добавки, що призводить до ряду захворювань у людини. Такий продукт тим більше не можна вживати, особливо дітям.

4. Більшість сухих сніданків коштують не малих грошей, але користі для організму вони не приносять ніякої. Даний продукт погано розсмоктується в шлунку і призводить до зашлакування.

Найкорисніший сухий сніданок з перерахованих вище це мюслі. Інший продукт дуже шкідливий. На упаковках часто пишуть про наявність ряду вітамінів і корисних речовин, але це не може бути правдою так як в процесі переробки даного продукту пропадає всі корисні компоненти. Не вірте яскравій рекламі, краще витратити гроші і час на більш корисні продукти харчування вранці.


Повернутися
25.02.2017
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...