Чим шкідливий сухий сніданок

На магазинних полицях ми бачимо різноманітність сухих сніданків, таких як кукурудзяні пластівці, каші швидкого приготування, мюслі, кульки, кранчі і багато іншого. Сухі сніданки існують як для дорослих, так і для дітей.

Яскраві упаковки і барвисті малюнки підштовхують нас на покупку. По телевізору дуже багато цікавої реклами та розповідей про користь сухих сніданків, особливо для дітей. Коли ми йдемо в магазин зі своїм чадом і він знає з реклами, що в одній з коробок може перебувати іграшка, дитина слізно просить купити своїх батьків даний продукт.

Сухі сніданки дуже зручні в застосуванні. Вранці, не потрібно витрачати купу часу для приготування дуже корисна їжа. Сухий заливається молоком, підігрівається і готовий до вживання.

Насправді, сухі сніданки дуже шкідливі для нашого організму, вони практичні при вживанні і способі зберігання, але є безліч негативних сторін, для нашого здоров'я харчуючись даним продуктом.

До чого призводить харчування сухими сніданками?

1. Сухі сніданки виготовлюються з борошна. При сильній обробці, практично нічого не залишається корисного з того, що містить борошно. Вітаміни, мінерали та клітковина, яку містить борошно в ході переробки зникає.

2. Сухий сніданок - це вуглевод, який при засвоєнні в шлунку призводить до відкладення жиру в організмі. Плюс до всього, сухі сніданки мають сіль і цукор, що дуже шкідливо для нашого організму.

3. Сухі сніданки містять різні барвники і добавки, що призводить до ряду захворювань у людини. Такий продукт тим більше не можна вживати, особливо дітям.

4. Більшість сухих сніданків коштують не малих грошей, але користі для організму вони не приносять ніякої. Даний продукт погано розсмоктується в шлунку і призводить до зашлакування.

Найкорисніший сухий сніданок з перерахованих вище це мюслі. Інший продукт дуже шкідливий. На упаковках часто пишуть про наявність ряду вітамінів і корисних речовин, але це не може бути правдою так як в процесі переробки даного продукту пропадає всі корисні компоненти. Не вірте яскравій рекламі, краще витратити гроші і час на більш корисні продукти харчування вранці.


Повернутися
25.02.2017
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.