Ефективні природні антибіотики

Антибіотики врятували незліченну кількість життів, шляхом перетворення важких, загрозливих життю інфекцій.

Проте, загальна практика призначення їх змусили мікроорганізми адаптуватися до багатьом з них.

 Таким чином, ми нині зіткнулися з ще більшою проблемою - супербактерії.

 Ці супербактерії стійкі до антибіотиків і перестали реагувати на ці методи лікування, оскільки вони розвинули сильні стримуючі властивості.

 Отже, існує величезна потреба в серйозних заходах, щоб розв'язати цю проблему зі стійкістю до антибіотиків, щоб бути в змозі боротися з патологічними мікроорганізмами.

 Завдяки усьому цьому, багато людей почали використовувати природні антибіотики, як спосіб лікування інфекції і відвертання розмноження стійких до антибіотиків мікробів.

 Передусім, ви повинні знати причину, чому лікарі не призначають антибіотики для лікування грипу або вірусної інфекції. А саме, антибіотики борються з бактеріями, грибками і деякими паразитами, але не з вірусами.

 

Природні антибіотики розділені на дві групи: антибактеріальні і протигрибкові засоби, тоді як лікарські антибіотики створені для обох типів.

 Необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем про те, який природний антибіотик краще використати.

 Наступний список містить найпотужніші природні антибактеріальні засоби, які можуть бути використані проти раневих інфекцій, ангіні, вушних інфекцій, кишкової палички і сальмоне́ли :

 Необроблений натуральний мед

корінь хріну

натуральний яблучний оцет

сік цибулі

гострий перець чилі і кайенський перець

ефірна олія орегано

сік кореня імбиру

куркума

часник

 Найпотужніші природні протигрибкові засоби, які можуть допомогти вам в профілактиці і лікуванні шкірного висипу, грибкових інфекцій:

 Необроблений натуральний мед

сік кореня імбиру

куркума

екстракт кореня ехінацеї

натуральний яблучний оцет

 Ваш лікар порадить правильну дозу.

 Для того, щоб запобігти проблемам зі здоров'ям, переліченим вище, ви можете також вживати ці продукти щодня.


Повернутися
12.02.2017
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.