У субсидіантів перевірятимуть все: від наявності дорогих речей до складу холодильника

Українцям, які отримали соціальну знижку від держави на оплату комунальних послуг у вигляді субсидії, влаштують ретельну перевірку соціальні інспектори.

Відтак, перевірятимуть все: від наявності дорогих речей до складу холодильника, і не виключено, що після такої перевірки більшість громадян не зможуть користуватися субсидією й надалі.

За словами експертів, найбільш ретельну перевірку пройдуть матері-одиначки, що свідомо не реєструють шлюб і при цьому користуються соцдопомогою.

«Уявіть собі ситуацію, що чоловік і жінка живуть разом, ведуть спільне господарство, у них народжується дитина, але вони не реєструють шлюб офіційно. При цьому така жінка сьогодні спокійно оформляє статус матері-одиначки та отримує допомогу від держави», — повідомила юрист Тетяна Бондаренко у коментарі kp.ua

Повідомляється, що перевірятимуть доходи, які родина може отримувати від родичів, котрі перебувають на заробітках за кордоном.

«Другий варіант — людина ніде офіційно не працює, а сам відправився в Польщу або Росію на заробітки. Природно, ці доходи ніде не фігурують. Я не здивуюся, якщо соціальний інспектор буде перевіряти не тільки матеріальний стан отримувачів субсидій, але і буде опитувати сусідів, довідуючись, хто з ким живе, чи є у них спільні діти, не поїхав хтось із сім’ї на заробітки», — пояснює Бондаренко.

Юрист упевнена, що двозначних ситуацій може виникнути дуже багато, адже кожного разу соцінспектору доведеться пояснювати, чому той чи інший член родини виїхав за кордон.

Найбільше, зазначає Бондаренко, можуть постраждати ті громадяни, які неофіційно здають в оренду квартири чи будинки.


Повернутися
12.02.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.