Гороскоп від Івана Круп’яка

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Пристрасті маєте вгамувати, щоб вони не взяли верх над розумом. Бо чим сильніше бажання, тим менше шансів на успіх. Підготуйте аргументи, засоби, зберіться з силами і спрямуйте свої дії точно в ціль. Якщо напруга сконцентрована вдома, не влаштовуйте сварок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Друзі можуть нагадати про себе, але таких стосунків, яких би вам хотілося, не буде, і вважати їх вдалими не можна. Краще зануритися в глибини творчості. У вихідні подбайте про здоров’я. Їжте те, що корисно, робіть прогулянки.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

Будь-яка можливість зійти з якоря з задоволенням буде використана. Якщо залишитеся на місці — займатиметесь різними передсвятковими клопотами або засядете в Інтернеті, плідно поспілкуєтеся чи зав’яжете нові знайомства. Наприкінці тижня можуть виникнути деякі непорозуміння, але намагайтеся не драматизувати ситуацію.

РАК (22.06 – 22.07)

Якесь відчуття небезпеки може схиляти вас до сумніву про подальші плани, поїздки. Вам захочеться бути вдома. Будете довіряти звичним схемам поведінки. Все залежатиме від настрою, саме він буде керувати вашими діями. Саме цей тиждень може піднести чимало різних непередбачуваних сюрпризів.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Великі пристрасті можуть розгорітися на роботі чи за місцем перебування: на вас зваляться чужі обов’язки або до ваших додасться щось інше чи зміняться умови праці. У сім’ї можливі конфлікти через гроші. Щоб не зіпсувати собі настрою, вмійте йти на компроміси та поступки. Уникайте контактів з неврівноваженими людьми. Якісь ваші здогадки можуть виправдатися.

ПАННА (24.08 – 22.09)

Загостриться професійне чуття у фінансових питаннях. В особистих стосунках ситуація складатиметься у бік повернення. Не повторюйте помилок. Триває чудовий час для прощення і сподівань, що простять вам. Краще промовчіть, якщо маєте висловитися так, що можете зруйнувати довіру. Не перевантажуйте себе зайвою роботою.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Якщо будете приймати виважені рішення, період принесе багато користі. Емоції тільки зашкодять або призведуть до якогось краху, особливо у фінансовому плані. Люди, в яких життя пов’язане з красою, естетикою, творчістю можуть розраховувати чи не найкращий тиждень.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Вам вистарчить ентузіазму для того, щоб виконати грандіозну роботу, але стосунки будуть складатися досить важко. Можливі неузгодження і в сім’ї. Колеги та родичі будуть керуватися власними інтересами, на їхню щирість краще не розраховувати.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Час потребує від вас підприємливості у вирішенні матеріальних питань. Інтуїція змусить кинути всі сили на новий об’єкт, підтягнути резерви. Можете піти на загострення та змінити ситуацію на свою користь, дотримуйтеся «золотої середини» в ситуаціях, що склалися.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Запасіться терпінням і витримкою. Будь-яка ситуація може спровокувати зрив. У ваших руках може опинитися чимало різних варіантів і вам кортітиме все зробити так, як вам до вподоби. Так ви цілком природно задовольните свої амбіції. Будьте обережні при вирішенні фінансових проблем.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Деякі події можуть проходити повз вас, ви будете це відчувати, але впливати на них не зможете. З іншого боку таємні зв’язки, переговори за зачиненими дверима, протекція відіграватимуть важливу роль у намічених планах. Можете вирішити щось дуже важливе. Рішення чи наміри можуть бути трохи несподіваними, але для впровадження їх у життя треба трохи почекати

РИБИ (20.02 – 20.03)

Соціальна активність дасть сильний імпульс. Атмосфера спілкування буде далека від комфортної, але кращі ідеї завжди народжуються на гребені хвиль. Можливе відновлення призупинених справ. Схвилює звістка від тих, хто далеко від вас. Може нагадати про себе хтось з «колишніх».

 
 

Повернутися
16.04.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.