Як виростити гранат в домашніх умовах?

Як виростити гранат в домашніх умовах? Пропонуємо вам наважитися на експеримент і виростити плодоносне дерево в домашніх умовах.

1. Йдемо в магазин і купуємо найстигліший плід граната. Прийшовши додому з'їдаємо м'якоть і залишаємо самі кісточки, які необхідно просушути протягом 24 годин. Після чого їх потрібно помістити на 2 дні у воду кімнатної температури. При цьому воду необхідно міняти кожні 12 годин.

2. Беремо великий горщик і заповнюємо її сумішшю піску і торфу, із співвідношенням 50 на 50.

3. Підготувавши зерна і місце для посадки можна приступити до самого посіву. Для початку необхідно зволожити грунт. Після чого вкопати зерна на глибину 2-3 см. Далі необхідно накрити все це плівкою, пакетом або ж склом, щоб створити парниковий ефект. Рекомендуємо займатися посівом в листопаді або в лютому місяці.

4. Перші паростки можуть з’явитися через два тижні. Коли пагони викинуть другу пару листя, що зазвичай відбувається до кінця першого тижня життя молодого граната, можна зняти захисну плівку і помістити вазон у досить тепле, сухе та світле місце. Через 10-12 днів, якщо зійшло відразу кілька зерен, виконується пікіровка, тобто рослини розсаджуються. Якщо ви не плануєте створити гранатову оранжерею, то достатньо буде вибрати самий сильний паросток, який залишається в вазоні, а решта просто видалити.

5. Крім підтримання сприятливої ​​температури варто ще стежити за тим, щоб грунт не пересихала. Не потрібно заливати його водою, просто поливайте, коли грунт почне підсихати.

6. Перше цвітіння можна спостерігати вже через 8-10 місяців. При правильному догляді вже через 3 місяці після цвітіння гранат почне плодоносити.

Виконавши все точно за інструкцією, ви отримаєте не тільки смачний фрукт, але і досить привабливу декоративну рослину. Адже насправді виростити гранат зовсім не складно.


Повернутися
08.02.2017
Категорія: Господар
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Люди діляться на багатих і бідних. При цьому і багатство, і бідність є випробуванням. Проте бідність — більш легкий, зручний хрест,  у той час як багатство — більш важкий. Науковці говорять навіть про гедонізм бідних — їм властиве переживання катарсису від своєї безумовної порядності порівняно із "вкраденими статками олігархів". При цьому цікаво, що "багаті", тобто всі ті, хто не сприймає себе «бідним», узагалі не оперують таким примітивним розшаруванням "багатий - бідний", тож дискурс протистояння «бідні-багаті» створюється самими бідними. Ознака, за якою «бідні» відносять тих чи інших людей до цих двох класів, є також примітивна - це самовизначення особистості: якщо людина радо себе зараховує до бідних, то це "наш!", і саме в цей момент запускається полум'яна риторика "ми бідні - а вони багаті, та вони нам, бідним...".  Питання влади над своїм життям для бідного не стоїть - бо "владою користуються багаті, аби поневолювати бідних і робити їх ще біднішими".

На думку психологів, в людини грошей стільки, скільки вона дозволяє собі. Я б сформулював це так:  справжні багатство чи бідність не у гаманці, а в голові… Так звана бідність – це насправді невміння користуватися своїм багатством. Ми відкладаємо кошти «на чорний день», нові речі – «на потім». В результаті отримуємо життя з чорних днів, і це «потім» ніколи не настає. Відкрию вам таємницю: «потім» не існує. Є тільки зараз. А в ньому є люди, які як кремінь, або як губка, або ж як мед. Щоб отримати щось від людини-кременя, треба щосили  її стукати. Щоб отримати щось у людини-губки —  треба довго її тиснути. А людина-мед розливається для усіх сама…