У Тернополі на «театралці» заколядують афроамериканці

Нагадаємо, у Тернополі вирішили святкувати Різдво 25-го грудня. Упродовж вихідних в обласному центрі відбудеться ряд урочистих заходів. “Родзинкою» святкування має стати спільне виконання Різдвяних пісень: до співу на Театральному майдані приєднаються афроамериканці, пише  http://zz.te.ua.

У неділю на Театральному майдані в обласному центрі буде справжнє європейське Різдво. Святкування розпочинається о сімнадцятій годині. Організатори залучили представників різних християнських конфесій. Серед учасників святкової програми – іноземці, зокрема афроамериканці. Вони разом з тернополянами співатимуть Різдвяні пісні. «Програма свята дуже насичена. Ми вирішили залучити людей різних вікових категорій. У програмі святкування не лише – виконання Різдвяних пісень, але постановки, мюзикл. Наші волонтери на Театральному майдані роздаватимуть гарячий чай зі смачним Різдвяним печивом, також будуть інші смачні страви за традиціями заходу, наприклад плов, тож усі присутні зможуть зігрітися і відчути атмосферу справжнього свята», – каже зз організатор святкової програми Лідія Волощук.

Нагадаємо святкові заходи з нагоди Різдва Христового відбуватимуться у Тернополі три дні: 25-го, 26-го, 27-го грудня з сімнадцятої години. А 24-го грудня о дев’ятнадцятій годині у торговому центрі «Подоляни» запланований Різдвяний флешмоб з участю молоді з різних церков Тернополя.


Повернутися
24.12.2016
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...