НА ВСЮ ОБЛАСТЬ-ТРИ РАЙОНИ?

У Тернопільській області після адмінреформи з 17 існуючих районів має залишитися 3-4

Які райони у Тернопільській області ліквідують після реформи 2017 року.  

Рішення Кабінету Міністрів від 30 листопада про створення системи госпітальних округів прискорить адміністративно-територіальну реформу.

Фактично це запровадження нового районного поділу, оскільки концепцією реформи передбачено, що межі госпітальних округів будуть співпадати з географічними межами новосформованих районів.

У Тернопільській області з 17 існуючих районів має залишитися 3-4. За розробленою одним із міністерств моделлю нового районного поділу, планується створення 3 госпітальних округів з центрами: у Тернополі – на базі другої міської лікарні, в Чорткові – на базі Чортківської райлікарні та в Кременці – на базі Кременецької райлікарні.план схема нові райони тернопільська область

Таким чином, з адміністративної карти зникнуть 14 районів:Шуський, Ланівецький, Збаразький, Підволочиський, Зборівський, Бережанський, Підгаєцький, Козівський, Теребовлянський, Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Заліщицький, Борщівський.

Урядом визначені чіткі терміни проведення реформси. До 1 січня Тернопільська облдержадміністрація повинна сформувати пропозиції. До 1 лютого Кабінет Міністрів має схвалити постанову про перелік госпітальних округів.


Повернутися
07.12.2016
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...