ПРАВИЛА ПРИБИРАННЯ БУДИНКУ, В ЯКОМУ РОСТЕ ДИТИНА

Ви намагаєтесь зробити все для того, щоб у будинку не залишилося ні пилинки. Але ідеальна чистота може закінчитися ... висипкою у малюка. Ми підкажемо вам, як цього уникнути.

 Не перестарайтеся з хімією

Кожен день протирати всі поверхні в будинку дезінфікуючими засобами - це занадто! Залишки таких засобів можуть подразнювати шкіру ручок карапуза і викликати алергічні реакції.

Наша порада: Якщо малюк грає на підлозі, мийте її щодня теплою водою. Іноді можете додавати в водичку кілька крапель засобу для миття посуду (він прекрасно видаляє забруднення і не містить подразнюючих субстанцій).

Витирайте пил вологою ганчіркою

Мінімум раз на тиждень. Якщо ви використовуєте для цього суху ганчірку, пил піднімається вгору, а потім знову осідає на меблі. Якщо малюк схильний до алергії, пил може викликати у нього кашель і шкірні висипання.

Наша порада: Не використовуйте у присутності крихітки поліролі у формі аерозолю. Їх випаровування дуже шкідливі для здоров'я малятка.

 Пилососьте при відкритому вікні

І не частіше одного разу на два тижні. Адже коли ви пилососите, в повітря піднімається пил, в якому є алергени. Виняток - пилососи зі спеціальним фільтром.

Наша порада: Після того, як ви пропилососили, обов'язково зробіть вологе прибирання.

Обов'язково мийте іграшки

Не варто їх дезінфікувати або кип'ятити (за винятком прорізувача для зубів). Пластикові іграшки досить помити гарячою водою з дитячим милом 1-2 рази на тиждень.

Наша порада: Регулярно періть м'які іграшки. Використовуйте для цього дитячий порошок, яким перете одяг свого карапуза, або дитяче мило.

Прокип'ятіть дитячий посуд

Але тільки перед тим як користуватися ним вперше. Потім достатньо мити тарілочки, чашки, пляшечки малюка після кожного прийому їжі звичайною теплою водою. Ні в якому разі не використовуйте при цьому засіб для миття посуду. Якщо на тарілці залишився жир, змийте його за допомогою харчової соди.

Наша порада: Якщо на сосках або пластиковому посуді з'явилися подряпини, негайно замініть їх на нові. У подряпинах "поселяються" хвороботворні бактерії.

Регулярно періть обшивку коляски

 На більшості сучасних колясок обшивка знімна. При бажанні її можна прати навіть у пральній машині. Використовуйте для цього порошок, яким перете дитячі речі, і в жодному разі не користуйтеся засобами для виведення плям.

Наша порада: Обшивка коляски та автомобільного крісла повинна пратись приблизно раз на три місяці.

Дезінфікування ванни

Для миття ванни, раковини, унітазу використовуйте дезинфікуючі засоби. Завжди ретельно їх споліскуйте. Але ніколи не чисьте ними дитячу пластикову ванночку!

Наша порада: Для миття сантехніки краще вибирайте гелі. Їх легше змити.

 

Важливо!

Малюк заважає вам прибирати? Дайте йому чисту ганчірку і дозвольте взяти участь у прибиранні! Він може витерти, наприклад, свій столик або стільчик.


Повернутися
29.11.2016
Категорія: Господар
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Люди діляться на багатих і бідних. При цьому і багатство, і бідність є випробуванням. Проте бідність — більш легкий, зручний хрест,  у той час як багатство — більш важкий. Науковці говорять навіть про гедонізм бідних — їм властиве переживання катарсису від своєї безумовної порядності порівняно із "вкраденими статками олігархів". При цьому цікаво, що "багаті", тобто всі ті, хто не сприймає себе «бідним», узагалі не оперують таким примітивним розшаруванням "багатий - бідний", тож дискурс протистояння «бідні-багаті» створюється самими бідними. Ознака, за якою «бідні» відносять тих чи інших людей до цих двох класів, є також примітивна - це самовизначення особистості: якщо людина радо себе зараховує до бідних, то це "наш!", і саме в цей момент запускається полум'яна риторика "ми бідні - а вони багаті, та вони нам, бідним...".  Питання влади над своїм життям для бідного не стоїть - бо "владою користуються багаті, аби поневолювати бідних і робити їх ще біднішими".

На думку психологів, в людини грошей стільки, скільки вона дозволяє собі. Я б сформулював це так:  справжні багатство чи бідність не у гаманці, а в голові… Так звана бідність – це насправді невміння користуватися своїм багатством. Ми відкладаємо кошти «на чорний день», нові речі – «на потім». В результаті отримуємо життя з чорних днів, і це «потім» ніколи не настає. Відкрию вам таємницю: «потім» не існує. Є тільки зараз. А в ньому є люди, які як кремінь, або як губка, або ж як мед. Щоб отримати щось від людини-кременя, треба щосили  її стукати. Щоб отримати щось у людини-губки —  треба довго її тиснути. А людина-мед розливається для усіх сама…