СІМ ПРИЧИН ПОЯВИ ВАЖКОГО ПОХМІЛЛЯ

Чи бувало з вами таке, що ви прокидаєтеся вранці з сильним головним болем і відчуттям нудоти, і присягати самому собі, що більше ніколи пити ви не будете?

Якщо бувало, то обов'язково прочитайте про те, яка поведінка напередодні визначає тяжкість похмілля на наступний день, пише портал Tarbija 24.

Ви курили

В Університеті Брауна провели дослідження, в якому порівняли стан людей, які випивали і курили зі станом тих, хто випив стільки ж, але при цьому не курив. Курці відчували помітно більш важке похмілля, передає List. Тютюновий дим містить ацетальдегіт, який впливає на нервову систему, і який вчені пов'язують з симптомами похмілля.

Ви приділили недостатню увагу кольором напою

Це дуже важливий фактор, тому що за кольором напою можна судити про те, як виготовлявся алкоголь - від технології залежить його вплив на організм. В алкоголі можуть бути всілякі добавки і залишкові речовини, в тому числі етилові спирт, сивушні масла або незначні добавки, які впливають на напій. Алкогольні напої з найменшою кількістю добавок (білий ром, джин, горілка) викликають менше симптомів похмілля, ніж напої більш темного кольору (темний ром, віскі, портер). У цьому випадку діють правило, що чим більше в процесі виробництва напій дистилюють, тим менше в ньому добавок.

Ви їли дуже здорову їжу

Це не робить поганого впливу на організм безпосередньо, але їжа з низьким вмістом жиру може привести до більш сильному похмілля. Причина проста - жирна їжа затримується в шлунку на більш довгий час і уповільнює засвоєння алкоголю, що, в свою чергу, знижує ступінь його впливу на організм. Найкраще перед вживанням алкоголю з'їсти щось здорове, але ситне, наприклад лосося, авокадо, індичку або насіння соняшнику.

Ви вжили напої з великою кількістю цукру

Вони не вгамовують спрагу, а викликають велику потребу в рідині. Зневоднення - одна з основних причин жахливого головного болю на ранок. Якщо ви стоїте перед вибором, заважати чи алкоголь із солодкою газованою водою, то краще пити алкоголь в чистому вигляді або запивати мінеральною водою.

Ви забули про воду

Як сказано вище, зневоднення - основна причина головного болю з похмілля. Алкоголь - це діуретик, тобто сечогінний засіб, тому організм втрачає багато води. Намагайтеся пити воду паралельно вживання алкоголю і не забудьте поставити на ніч поруч з ліжком пляшку води.

Ви не займаєтеся спортом

Ваша фізична форма безпосередньо пов'язано зі ступенем тяжкості випробовується похмілля. На 90 відсотків тіло складається з води і ті люди, у яких більше м'язової маси, зберігають більше води в організмі. Це означає, що якщо ви перебуваєте в хорошій фізичній формі, то при вживанні алкоголю ваше тіло буде втрачати менше рідини і на ранок ви не будете так страждати від втрати рідини.

Ви вживаєте знеболююче

Прийняти таблетку знеболюючого перед сном може здатися гарною ідеєю, але насправді таким чином ви збільшуєте навантаження на печінку. Печінка - основний орган, який займається розщепленням алкоголю і виводить його з організму. Якщо навантажити печінку ще й таблетками, то процес розщеплення алкоголю сповільниться. Категорично не можна змішувати алкоголь з ліками - це може завдати непоправної шкоди вашій печінки

Змішування алкоголю - міф чи ні?

Дослідження показали, що змішування різних видів алкоголю не обов'язково призведе до моторошного похмілля на ранок. Міф також пов'язаний з добавками в алкогольних напоях. Саме по собі змішування різних напоїв не означає, що вранці ви будете страждати від похмілля або головного болю - за це відповідають ті самі добавки. Отже, не слід пити в один вечір джин з темним пивом, або віскі зі світлим.


Повернутися
29.11.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.