ЩОБ НЕ БІГАТИ В АПТЕКУ…

    При застуді не обов’язково відразу бігти в аптеку і витрачати купу грошей на ліки, які до того ж далеко не завжди виявляються ефективними.

Вітамін С

Вітамін С ефективно бореться з інфекціями і сприяє загоєнню ран. Він міститься в багатьох овочах і фруктах, тому восени варто збільшити кількість їх вживання. Запасайтеся лимонами, саме час пити чай з ароматною цитрусовою скибочкою.

Імбир

Імбир здавна використовують для лікування простудних захворювань і грипу. Він також має сечогінну дію, здатний зменшити нудоту різного походження, знизити больові відчуття при остеоартрозі. Імбир застосовують при розладах травлення, а також для профілактики онкозахворювань.

Кориця

Кориця давно використовується в якості антибактеріального і протигрибкового засобу. Ця спеція є прекрасним засобом для попередження цукрового діабету.

Лавровий лист

Лавровий лист бореться з різними мікробами і грибками, захищаючи і зберігаючи корисне для організму середовище.

Мед

Мед успішно бореться з бактеріями, вірусами і грибками. Ефективний при запальних процесах, загоєнні і знезараженні ран. Мед – природний антиоксидант, який може допомогти в протистоянні злоякісним утворенням.

Хрін

Корінь хрону – це продукт з яскраво вираженими профілактичними і антибактеріальними властивостями, потужний імуностимулятор, який дозволяє активізувати захисні сили організму і допомогти йому подолати інфекцію. Хрін чудово лікує захворювання верхніх дихальних шляхів, горла і навіть сечовивідної системи.

Часник

Часник лікує стрептокок, нормалізує тиск, знімає зубний біль, допомагає при діабеті, алергії і навіть серцевих захворюваннях. Щоденне вживання часнику підвищує працездатність організму. Часник очищує судини і активізує розумову діяльність.

Евкаліпт

 

Евкаліпт має спектр антибактеріальної дії на організм людини. Його застосування дозволяє знищити інфекцію на шкірі, допомагає при кашлі. За допомогою евкаліпта можна перемогти вірус і нейтралізувати хвороботворні мікроби.

Ехінацея

Ехінацея – це противірусний, імуностимулюючий, антиоксидантний природний препарат, який має антисептичні властивості. За допомогою ехінацеї лікують золотистий стафілокок, герпес, грибок Candida, інфекції, що викликають захворювання сечовивідної системи, отит, синусит, а також мікози і сінну лихоманку.

Яблучний оцет

Яблучний оцет володіє антибактеріальними властивостями, має противірусну і антигрибкову дію.


Повернутися
29.11.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.