ЩОБ НЕ БІГАТИ В АПТЕКУ…

    При застуді не обов’язково відразу бігти в аптеку і витрачати купу грошей на ліки, які до того ж далеко не завжди виявляються ефективними.

Вітамін С

Вітамін С ефективно бореться з інфекціями і сприяє загоєнню ран. Він міститься в багатьох овочах і фруктах, тому восени варто збільшити кількість їх вживання. Запасайтеся лимонами, саме час пити чай з ароматною цитрусовою скибочкою.

Імбир

Імбир здавна використовують для лікування простудних захворювань і грипу. Він також має сечогінну дію, здатний зменшити нудоту різного походження, знизити больові відчуття при остеоартрозі. Імбир застосовують при розладах травлення, а також для профілактики онкозахворювань.

Кориця

Кориця давно використовується в якості антибактеріального і протигрибкового засобу. Ця спеція є прекрасним засобом для попередження цукрового діабету.

Лавровий лист

Лавровий лист бореться з різними мікробами і грибками, захищаючи і зберігаючи корисне для організму середовище.

Мед

Мед успішно бореться з бактеріями, вірусами і грибками. Ефективний при запальних процесах, загоєнні і знезараженні ран. Мед – природний антиоксидант, який може допомогти в протистоянні злоякісним утворенням.

Хрін

Корінь хрону – це продукт з яскраво вираженими профілактичними і антибактеріальними властивостями, потужний імуностимулятор, який дозволяє активізувати захисні сили організму і допомогти йому подолати інфекцію. Хрін чудово лікує захворювання верхніх дихальних шляхів, горла і навіть сечовивідної системи.

Часник

Часник лікує стрептокок, нормалізує тиск, знімає зубний біль, допомагає при діабеті, алергії і навіть серцевих захворюваннях. Щоденне вживання часнику підвищує працездатність організму. Часник очищує судини і активізує розумову діяльність.

Евкаліпт

 

Евкаліпт має спектр антибактеріальної дії на організм людини. Його застосування дозволяє знищити інфекцію на шкірі, допомагає при кашлі. За допомогою евкаліпта можна перемогти вірус і нейтралізувати хвороботворні мікроби.

Ехінацея

Ехінацея – це противірусний, імуностимулюючий, антиоксидантний природний препарат, який має антисептичні властивості. За допомогою ехінацеї лікують золотистий стафілокок, герпес, грибок Candida, інфекції, що викликають захворювання сечовивідної системи, отит, синусит, а також мікози і сінну лихоманку.

Яблучний оцет

Яблучний оцет володіє антибактеріальними властивостями, має противірусну і антигрибкову дію.


Повернутися
29.11.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...