Гороскоп від Івана Круп’яка

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сприятливий час для змін у професійній сфері чи в особистому житті. Цього тижня вам вдасться вирішити чимало побутових проблем. У багатьох Овнів є шанс щось виграти чи якимсь іншим чином поповнити свій бюджет. Обережні будьте з незнайомцями, особливо у вихідні і під час відпочинку.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Тельцям варто розпочати щось нове або повернутися до тієї справи, яку певний час вважали безнадійною. У декого з молодих людей можуть виникнути суперечки з батьками або друзями. Ділові зустрічі і домовленості обіцяють бути плідними. Вихідні постарайтеся зробити цікавими і змістовними.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

Уже до середини тижня у вас будуть нові ідеї і пропозиції, а проблеми, які здавалися не вирішуваними, якось легко залагодяться. Декому доведеться розв’язувати питання, пов’язані з роботою чи житлом. Поїздки комерційного плану повинні порадувати вас. Вихідні подаруйте тим, хто радий бачити вас.

РАК (22.06 – 22.07)

До вас повернуться упевненість та успіх. Уникайте спонтанних та необдуманих рішень. У четвер займіться вирішенням запланованих питань, а у п’ятницю остерігайтесь ошуканців і шахраїв. У вихідні будьте обережні за кермом. Пильнуйте здоров’я.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Це той тиждень, коли вам потрібно дати лад усьому, що назбиралося впродовж останнього часу, і не пасуйте там, де виникнуть труднощі. Нових справ не розпочинайте. Вас можуть вивести із себе побутові негаразди і домашні сварки. Кінець тижня видасться малопродуктивним і нецікавим.

ПАННА (24.08 – 22.09)

Навряд чи до кінця тижня вам вдасться впоратися зі справами, що виникли значно раніше. У декого виникнуть проблемні моменти з дітьми чи батьками, а хтось захоче розпрощатися зі своєю пасією. У вихідні можливий несподіваний гість. У суботу будьте обережні у дорозі.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

ТЕРЕЗИ Тиждень обіцяє бути багатим на приємні події та радісні новини. Особливо це стосується Терезів, які народилися у першій-другій декадах жовтня. Розраховуйте на хороший відпочинок. У вихідні не відмовляйтесь від запрошень на світські імпрези.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

У багатьох цей час буде позначений підвищеною творчою та професійною діяльністю. Хтось зможе непогано заробити або отримати заслужену винагороду за раніше вдало виконану роботу. Серйозні справи краще вирішувати у першій половині тижня. У вихідні будьте уважні за кермом.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Гіркий час, коли доля підкидала випробування, минув, тож тепер сконцентруйтеся на головному. Доведеться витратити чимало часу і зусиль на допомогу далеким родичам. Дехто буде заклопотаний додатковою працею на роботі. У вихідні дозвольте собі те, про що давно мрієте.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Будьте уважні – у дорозі можуть виникнути прикрі несподіванки або втрата грошей чи коштовностей. Зумійте правильно і раціонально використовувати час. У вихідні хтось із колег або той, хто давно мовчки поглядає у ваш бік, запросить на філіжанку кави.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Загалом тиждень передбачається навдивовижу сприятливим, навіть незважаючи на дрібні неприємності. Справи просуватимуться начебто потихеньку, але вдало і без скрипу. Серйозні питання краще розв’язувати у другій половині семиденки.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Очікуйте досить заманливих пропозицій чи цікавих ідей від друзів з приводу бізнесу чи відпочинку. Вас очікує якась приємна подія чи несподівана зустріч, що принесе багато радощів. Вихідні присвятіть проблемам дітей, не завадить також зайнятися побутовими справами

 

Повернутися
09.04.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.