ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Щоб досягти великих результатів, потрібно діяти м'яко, але досить наполегливо. Не сидіть склавши руки, навіть якщо ви абсолютно впевнені в тому, що все давно зробили.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Поринаючи в роботу, не забувайте, що існують й інші важливі сфери вашого життя, які можуть вимагати від вас пильної уваги. У вихідні не виключені суперечки батьків та дітей.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Постарайтеся зменшити навантаження, більше відпочивайте і добре висипайтесь. У боротьбі за своє щастя краще звернутися за допомогою до друзів, а не до чужих людей.

РАК (22.06-23.07). Саме час зайнятися підготовкою до підкорення чергової особистої вершини. Може виникнути питання про перехід на нову, більш перспективну роботу. Вихідні ідеальні для подорожі.

ЛЕВ (24.07-23.08). Постарайтеся більш розумно розподіляти сили та гроші. Багатьом “світить” успіх у пошуках роботи, можливий кар'єрний ріст. У суботу зверніть увагу на дітей та взаємини в родині.

ДІВА (24.08-23.09). Навколо вас - безліч нових ідей і планів, деякі з них можуть здаватися безглуздими. Однак не поспішайте з висновками. Спробуйте включити свою інтуїцію, щоб не потрапити в якусь халепу.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Напружений тиждень. Доведеться добряче потрудитися. Для швидкої реалізації наміченого не тисніть на молодших та підлеглих, інакше все може обернутися проти вас самих.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Несподіваний поворот подій відкриє перед вами нові можливості. Вас може відвідати натхнення, але завантаженість різними справами змусить перенести ділові переговори.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Цього тижня будьте особливо обачні, і тоді все обійдеться. Не виключено, що вас спробують обдурити або використати. Постарайтеся не уникати важкої розмови вдома або на роботі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Сприятливий період. Однак зараз не час розслаблятися. Щоб закріпити успіх, маєте безупинно рухатися далі. У вихідні варто трохи віддихатися та відпочити від набридлої метушні.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). У декого з'явиться можливість зайнятися новим видом діяльності. Постарайтеся зосередитися на тому, що стосується ваших інтересів, і не відволікайтесь на чужі розмови.

РИБИ (20.02-20.03). Доведеться пристосовуватися до зміни, що відбуваються на роботі. Не шукайте сумнівної вигоди, думайте про стабільший дохід у майбутньому. У вихідні побалуйте близьких чимось смачненьким.


Повернутися
15.11.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Сучасне життя —  лернейська гідра, яка щодня нарощує нові голови замість тих, що ми вчора з такими зусиллями зрубали. Порівняння «час – це гроші» в двадцять першому столітті остаточно втратило свою актуальність. Гроші більше не мають значення, а от час має. Його не заробиш, не вкладеш, не примножиш, не подаруєш, не накопичиш, не візьмеш в кредит і навіть не вкрадеш. Він знецінює наші ресурси, забирає шанси і постійно вкорочує нам віку, даючи поблажку хіба що до вину та пірамідам.

 Ми часто забуваємо, що час — єдина річ, якою ми не можемо керувати і тратимо купу часу на читання  трактатів  про тайм-менеджмент. Говорячи, що ми маємо час, ми плутаємо підмет та додаток…

Французький поет П’єр Буаст стверджував, що час часто вбиває тих, хто намагається вбити його. Тим часом українські неокласики впевнені, що за ставленням до нього (хоча, зрештою, не лише до нього) існує тільки два типи людей: перші сидять на березі річки і чекають, доки течією пропливе труп ворога, і другі – це ті, хто цих ворогів пускає за водою…  Хоча є ще й треті. Вони, власне, і є вороги.