ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Щоб досягти великих результатів, потрібно діяти м'яко, але досить наполегливо. Не сидіть склавши руки, навіть якщо ви абсолютно впевнені в тому, що все давно зробили.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Поринаючи в роботу, не забувайте, що існують й інші важливі сфери вашого життя, які можуть вимагати від вас пильної уваги. У вихідні не виключені суперечки батьків та дітей.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Постарайтеся зменшити навантаження, більше відпочивайте і добре висипайтесь. У боротьбі за своє щастя краще звернутися за допомогою до друзів, а не до чужих людей.

РАК (22.06-23.07). Саме час зайнятися підготовкою до підкорення чергової особистої вершини. Може виникнути питання про перехід на нову, більш перспективну роботу. Вихідні ідеальні для подорожі.

ЛЕВ (24.07-23.08). Постарайтеся більш розумно розподіляти сили та гроші. Багатьом “світить” успіх у пошуках роботи, можливий кар'єрний ріст. У суботу зверніть увагу на дітей та взаємини в родині.

ДІВА (24.08-23.09). Навколо вас - безліч нових ідей і планів, деякі з них можуть здаватися безглуздими. Однак не поспішайте з висновками. Спробуйте включити свою інтуїцію, щоб не потрапити в якусь халепу.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Напружений тиждень. Доведеться добряче потрудитися. Для швидкої реалізації наміченого не тисніть на молодших та підлеглих, інакше все може обернутися проти вас самих.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Несподіваний поворот подій відкриє перед вами нові можливості. Вас може відвідати натхнення, але завантаженість різними справами змусить перенести ділові переговори.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Цього тижня будьте особливо обачні, і тоді все обійдеться. Не виключено, що вас спробують обдурити або використати. Постарайтеся не уникати важкої розмови вдома або на роботі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Сприятливий період. Однак зараз не час розслаблятися. Щоб закріпити успіх, маєте безупинно рухатися далі. У вихідні варто трохи віддихатися та відпочити від набридлої метушні.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). У декого з'явиться можливість зайнятися новим видом діяльності. Постарайтеся зосередитися на тому, що стосується ваших інтересів, і не відволікайтесь на чужі розмови.

РИБИ (20.02-20.03). Доведеться пристосовуватися до зміни, що відбуваються на роботі. Не шукайте сумнівної вигоди, думайте про стабільший дохід у майбутньому. У вихідні побалуйте близьких чимось смачненьким.


Повернутися
15.11.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...