ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Щоб досягти великих результатів, потрібно діяти м'яко, але досить наполегливо. Не сидіть склавши руки, навіть якщо ви абсолютно впевнені в тому, що все давно зробили.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Поринаючи в роботу, не забувайте, що існують й інші важливі сфери вашого життя, які можуть вимагати від вас пильної уваги. У вихідні не виключені суперечки батьків та дітей.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Постарайтеся зменшити навантаження, більше відпочивайте і добре висипайтесь. У боротьбі за своє щастя краще звернутися за допомогою до друзів, а не до чужих людей.

РАК (22.06-23.07). Саме час зайнятися підготовкою до підкорення чергової особистої вершини. Може виникнути питання про перехід на нову, більш перспективну роботу. Вихідні ідеальні для подорожі.

ЛЕВ (24.07-23.08). Постарайтеся більш розумно розподіляти сили та гроші. Багатьом “світить” успіх у пошуках роботи, можливий кар'єрний ріст. У суботу зверніть увагу на дітей та взаємини в родині.

ДІВА (24.08-23.09). Навколо вас - безліч нових ідей і планів, деякі з них можуть здаватися безглуздими. Однак не поспішайте з висновками. Спробуйте включити свою інтуїцію, щоб не потрапити в якусь халепу.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Напружений тиждень. Доведеться добряче потрудитися. Для швидкої реалізації наміченого не тисніть на молодших та підлеглих, інакше все може обернутися проти вас самих.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Несподіваний поворот подій відкриє перед вами нові можливості. Вас може відвідати натхнення, але завантаженість різними справами змусить перенести ділові переговори.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Цього тижня будьте особливо обачні, і тоді все обійдеться. Не виключено, що вас спробують обдурити або використати. Постарайтеся не уникати важкої розмови вдома або на роботі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Сприятливий період. Однак зараз не час розслаблятися. Щоб закріпити успіх, маєте безупинно рухатися далі. У вихідні варто трохи віддихатися та відпочити від набридлої метушні.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). У декого з'явиться можливість зайнятися новим видом діяльності. Постарайтеся зосередитися на тому, що стосується ваших інтересів, і не відволікайтесь на чужі розмови.

РИБИ (20.02-20.03). Доведеться пристосовуватися до зміни, що відбуваються на роботі. Не шукайте сумнівної вигоди, думайте про стабільший дохід у майбутньому. У вихідні побалуйте близьких чимось смачненьким.


Повернутися
15.11.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.