ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Щоб досягти великих результатів, потрібно діяти м'яко, але досить наполегливо. Не сидіть склавши руки, навіть якщо ви абсолютно впевнені в тому, що все давно зробили.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Поринаючи в роботу, не забувайте, що існують й інші важливі сфери вашого життя, які можуть вимагати від вас пильної уваги. У вихідні не виключені суперечки батьків та дітей.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Постарайтеся зменшити навантаження, більше відпочивайте і добре висипайтесь. У боротьбі за своє щастя краще звернутися за допомогою до друзів, а не до чужих людей.

РАК (22.06-23.07). Саме час зайнятися підготовкою до підкорення чергової особистої вершини. Може виникнути питання про перехід на нову, більш перспективну роботу. Вихідні ідеальні для подорожі.

ЛЕВ (24.07-23.08). Постарайтеся більш розумно розподіляти сили та гроші. Багатьом “світить” успіх у пошуках роботи, можливий кар'єрний ріст. У суботу зверніть увагу на дітей та взаємини в родині.

ДІВА (24.08-23.09). Навколо вас - безліч нових ідей і планів, деякі з них можуть здаватися безглуздими. Однак не поспішайте з висновками. Спробуйте включити свою інтуїцію, щоб не потрапити в якусь халепу.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Напружений тиждень. Доведеться добряче потрудитися. Для швидкої реалізації наміченого не тисніть на молодших та підлеглих, інакше все може обернутися проти вас самих.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Несподіваний поворот подій відкриє перед вами нові можливості. Вас може відвідати натхнення, але завантаженість різними справами змусить перенести ділові переговори.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Цього тижня будьте особливо обачні, і тоді все обійдеться. Не виключено, що вас спробують обдурити або використати. Постарайтеся не уникати важкої розмови вдома або на роботі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Сприятливий період. Однак зараз не час розслаблятися. Щоб закріпити успіх, маєте безупинно рухатися далі. У вихідні варто трохи віддихатися та відпочити від набридлої метушні.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). У декого з'явиться можливість зайнятися новим видом діяльності. Постарайтеся зосередитися на тому, що стосується ваших інтересів, і не відволікайтесь на чужі розмови.

РИБИ (20.02-20.03). Доведеться пристосовуватися до зміни, що відбуваються на роботі. Не шукайте сумнівної вигоди, думайте про стабільший дохід у майбутньому. У вихідні побалуйте близьких чимось смачненьким.


Повернутися
15.11.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Буддиська притча розповідає про старого монаха, котрий так повчав своїх молодших колег: «Перший раз, коли сарна впала мені в юшку, я вилив усе на землю. Потім я викидав сарну, але їв юшку. Пізніше я їв усе разом – і сарну, і юшку. Нині ж, якщо якась сарна намагається вилізти з юшки, я заштовхую її назад…»

  Буває так, що невдача може бути основою успіху. Майже дев’яносто років тому журналіст Вільям Боліто написав: «Найважливіше в житті полягає не в тому, щоб максимально використовувати свої успіхи. Кожен дурень здатний на це. Насправді важливим є вміння  отримувати користь з наших втрат. Це вимагає розуму; в цьому і полягає різниця між розумною людиною і дурнем…»

 У житті усе несподіване й непередбачуване. То воно тобі підкидає удачу, то розчарування. Головне-не зупинятися, а продовжувати жити. Можливості потрібно не лише використовувати. Їх потрібно відбирати, виривати від життя, повністю вловлювати і не випускати! Коли доля підкидає тобі якийсь шанс, за цю зачіпку потрібно хапатися, що є духу! Для цього і є життя…

Навіть коли здається, що все проти вас, зусилля та наполегливість можуть бути вашими конкурентними перевагами. Ба більше, вони можуть бути тією єдиною перевагою, яка вам справді потрібна. Як казав класик: якщо важко досягти успіху, потрібно докласти більше зусиль.