ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Щоб досягти великих результатів, потрібно діяти м'яко, але досить наполегливо. Не сидіть склавши руки, навіть якщо ви абсолютно впевнені в тому, що все давно зробили.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Поринаючи в роботу, не забувайте, що існують й інші важливі сфери вашого життя, які можуть вимагати від вас пильної уваги. У вихідні не виключені суперечки батьків та дітей.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Постарайтеся зменшити навантаження, більше відпочивайте і добре висипайтесь. У боротьбі за своє щастя краще звернутися за допомогою до друзів, а не до чужих людей.

РАК (22.06-23.07). Саме час зайнятися підготовкою до підкорення чергової особистої вершини. Може виникнути питання про перехід на нову, більш перспективну роботу. Вихідні ідеальні для подорожі.

ЛЕВ (24.07-23.08). Постарайтеся більш розумно розподіляти сили та гроші. Багатьом “світить” успіх у пошуках роботи, можливий кар'єрний ріст. У суботу зверніть увагу на дітей та взаємини в родині.

ДІВА (24.08-23.09). Навколо вас - безліч нових ідей і планів, деякі з них можуть здаватися безглуздими. Однак не поспішайте з висновками. Спробуйте включити свою інтуїцію, щоб не потрапити в якусь халепу.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Напружений тиждень. Доведеться добряче потрудитися. Для швидкої реалізації наміченого не тисніть на молодших та підлеглих, інакше все може обернутися проти вас самих.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Несподіваний поворот подій відкриє перед вами нові можливості. Вас може відвідати натхнення, але завантаженість різними справами змусить перенести ділові переговори.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Цього тижня будьте особливо обачні, і тоді все обійдеться. Не виключено, що вас спробують обдурити або використати. Постарайтеся не уникати важкої розмови вдома або на роботі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Сприятливий період. Однак зараз не час розслаблятися. Щоб закріпити успіх, маєте безупинно рухатися далі. У вихідні варто трохи віддихатися та відпочити від набридлої метушні.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). У декого з'явиться можливість зайнятися новим видом діяльності. Постарайтеся зосередитися на тому, що стосується ваших інтересів, і не відволікайтесь на чужі розмови.

РИБИ (20.02-20.03). Доведеться пристосовуватися до зміни, що відбуваються на роботі. Не шукайте сумнівної вигоди, думайте про стабільший дохід у майбутньому. У вихідні побалуйте близьких чимось смачненьким.


Повернутися
15.11.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Тільки-но вляглася перша хвиля радості, котра піднялася довкола нашого першого олімпійського золота, як інтернетом відразу ж покотилася «зрада»: наш спортсмен-переможець обійнявся з володарем бронзи-росіянином, ще й обгорнув його українським прапором…  Цікаво, кого нині «розпинають» більше: нашого Абраменка в Україні за обійми з росіянином, чи росіянина – на його батьківщині - за те, що дався загорнути в наш прапор… Знаходяться уже й ті, хто чи то жартома, чи всерйоз пропонує російському спортсмену попросити політичного притулку в Україні (мовляв, якщо встигне до кінця Олімпіади, то будемо мати вже дві медалі) і ті, хто, відкричавши нашому спортсмену «Осанна», починають скандувати «Розіпни його»…

Поки ламаються списи і точаться суперечки, зверну вашу увагу на дуже символічну деталь: спортсмен, котрий переміг, накрив своїм (нашим, українським!) прапором того, хто програв… Зрештою, вам не треба пояснювати, чому представники Росії на цій Олімпіаді без прапорів – «безликі», майже як «їхтамнєти» на Донбасі… Я вірю у символічність цього жесту, яким Україна «покриває» Росію, так само, як і у великодушність переможців. А все решта - просто спорт.