ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Ваша працездатність підвищиться, відкриються нові можливості та цікаві перспективи, а ділових якостей та творчих здібностей вам не займати. Намагайтеся просто доводити до кінця розпочате.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Буде не так просто досягнути успіху традиційними методами - необхідно проявити гнучкість і вміння йти на розумний компроміс. Не відмовляйтеся від можливості допомогти друзям та колегам.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Зірки обіцяють масу різноманітних можливостей для кар'єрного росту та прибутків. Постарайтеся використати свої шанси. Контролюйте себе, майте терпіння наприкінці тижня.

РАК (22.06-23.07). Сприятливий, активний тиждень. З'явиться можливість впливати і на сформовану ситуацію, і на людей, які оточують вас у повсякденному житті. Але не демонструйте командний голос у вихідні.

ЛЕВ (24.07-23.08). Непростий період. Важливо проявити цілеспрямованість і рішучість не тільки в кар'єрі, а й в особистому житті. У вихідні приділіть достатньо уваги старшим родичам та дітям, не загострюйте конфліктів.

ДІВА (24.08-23.09). З'явиться можливість підняти свій професійний рівень та діловий авторитет, але це означає ще й додаткову відповідальність. Вам не стільки довірятимуть, як чекатимуть підтримки та допомоги.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Будете впевнені у своїх силах та правді. І все ж будьте обережніші з висловленнями, не показуйте найбільш вразливих місць, бо ваші недоброзичливці та конкуренти не дрімають.

СКОРПІОН (24.10-22.11). І на роботі, і в навчанні, і вдома фортуна буде на вашому боці. Однак не надто захоплюйтесь і не звалюйте на себе великий обсяг завдань, не забувайте про здоров'я та особисте життя.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Саме час розширити урівноважити власні та суспільні інтереси, важливе та несерйозне. Вдома постарайтесь не сперечатися, та й поза ним найкраща тактика - дипломатичність і спокій.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Непростий, але продуктивний тиждень. Буде нелегко, але дуже цікаво. Робота принесе моральне та навіть матеріальне задоволення, ще й знайдете нових друзів, партнерів, однодумців.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Відчуєте приплив енергії, практично все буде вдаватися. Приділіть більше часу незакінченим справам і невиконаним обіцянкам. Наприкінці тижня відпочиньте від домашніх проблем.

РИБИ (20.02-20.03). Цього тижня непогані можливості для кар'єрного росту. Але будьте обережніші з нібито вигідними пропозиціями — не факт, що вони законні. Вихідні проведіть у спокійному, комфортному для вас місці.


Повернутися
27.10.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...