ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Ваша працездатність підвищиться, відкриються нові можливості та цікаві перспективи, а ділових якостей та творчих здібностей вам не займати. Намагайтеся просто доводити до кінця розпочате.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Буде не так просто досягнути успіху традиційними методами - необхідно проявити гнучкість і вміння йти на розумний компроміс. Не відмовляйтеся від можливості допомогти друзям та колегам.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Зірки обіцяють масу різноманітних можливостей для кар'єрного росту та прибутків. Постарайтеся використати свої шанси. Контролюйте себе, майте терпіння наприкінці тижня.

РАК (22.06-23.07). Сприятливий, активний тиждень. З'явиться можливість впливати і на сформовану ситуацію, і на людей, які оточують вас у повсякденному житті. Але не демонструйте командний голос у вихідні.

ЛЕВ (24.07-23.08). Непростий період. Важливо проявити цілеспрямованість і рішучість не тільки в кар'єрі, а й в особистому житті. У вихідні приділіть достатньо уваги старшим родичам та дітям, не загострюйте конфліктів.

ДІВА (24.08-23.09). З'явиться можливість підняти свій професійний рівень та діловий авторитет, але це означає ще й додаткову відповідальність. Вам не стільки довірятимуть, як чекатимуть підтримки та допомоги.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Будете впевнені у своїх силах та правді. І все ж будьте обережніші з висловленнями, не показуйте найбільш вразливих місць, бо ваші недоброзичливці та конкуренти не дрімають.

СКОРПІОН (24.10-22.11). І на роботі, і в навчанні, і вдома фортуна буде на вашому боці. Однак не надто захоплюйтесь і не звалюйте на себе великий обсяг завдань, не забувайте про здоров'я та особисте життя.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Саме час розширити урівноважити власні та суспільні інтереси, важливе та несерйозне. Вдома постарайтесь не сперечатися, та й поза ним найкраща тактика - дипломатичність і спокій.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Непростий, але продуктивний тиждень. Буде нелегко, але дуже цікаво. Робота принесе моральне та навіть матеріальне задоволення, ще й знайдете нових друзів, партнерів, однодумців.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Відчуєте приплив енергії, практично все буде вдаватися. Приділіть більше часу незакінченим справам і невиконаним обіцянкам. Наприкінці тижня відпочиньте від домашніх проблем.

РИБИ (20.02-20.03). Цього тижня непогані можливості для кар'єрного росту. Але будьте обережніші з нібито вигідними пропозиціями — не факт, що вони законні. Вихідні проведіть у спокійному, комфортному для вас місці.


Повернутися
27.10.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Тільки-но вляглася перша хвиля радості, котра піднялася довкола нашого першого олімпійського золота, як інтернетом відразу ж покотилася «зрада»: наш спортсмен-переможець обійнявся з володарем бронзи-росіянином, ще й обгорнув його українським прапором…  Цікаво, кого нині «розпинають» більше: нашого Абраменка в Україні за обійми з росіянином, чи росіянина – на його батьківщині - за те, що дався загорнути в наш прапор… Знаходяться уже й ті, хто чи то жартома, чи всерйоз пропонує російському спортсмену попросити політичного притулку в Україні (мовляв, якщо встигне до кінця Олімпіади, то будемо мати вже дві медалі) і ті, хто, відкричавши нашому спортсмену «Осанна», починають скандувати «Розіпни його»…

Поки ламаються списи і точаться суперечки, зверну вашу увагу на дуже символічну деталь: спортсмен, котрий переміг, накрив своїм (нашим, українським!) прапором того, хто програв… Зрештою, вам не треба пояснювати, чому представники Росії на цій Олімпіаді без прапорів – «безликі», майже як «їхтамнєти» на Донбасі… Я вірю у символічність цього жесту, яким Україна «покриває» Росію, так само, як і у великодушність переможців. А все решта - просто спорт.