ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Ваша працездатність підвищиться, відкриються нові можливості та цікаві перспективи, а ділових якостей та творчих здібностей вам не займати. Намагайтеся просто доводити до кінця розпочате.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Буде не так просто досягнути успіху традиційними методами - необхідно проявити гнучкість і вміння йти на розумний компроміс. Не відмовляйтеся від можливості допомогти друзям та колегам.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Зірки обіцяють масу різноманітних можливостей для кар'єрного росту та прибутків. Постарайтеся використати свої шанси. Контролюйте себе, майте терпіння наприкінці тижня.

РАК (22.06-23.07). Сприятливий, активний тиждень. З'явиться можливість впливати і на сформовану ситуацію, і на людей, які оточують вас у повсякденному житті. Але не демонструйте командний голос у вихідні.

ЛЕВ (24.07-23.08). Непростий період. Важливо проявити цілеспрямованість і рішучість не тільки в кар'єрі, а й в особистому житті. У вихідні приділіть достатньо уваги старшим родичам та дітям, не загострюйте конфліктів.

ДІВА (24.08-23.09). З'явиться можливість підняти свій професійний рівень та діловий авторитет, але це означає ще й додаткову відповідальність. Вам не стільки довірятимуть, як чекатимуть підтримки та допомоги.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Будете впевнені у своїх силах та правді. І все ж будьте обережніші з висловленнями, не показуйте найбільш вразливих місць, бо ваші недоброзичливці та конкуренти не дрімають.

СКОРПІОН (24.10-22.11). І на роботі, і в навчанні, і вдома фортуна буде на вашому боці. Однак не надто захоплюйтесь і не звалюйте на себе великий обсяг завдань, не забувайте про здоров'я та особисте життя.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Саме час розширити урівноважити власні та суспільні інтереси, важливе та несерйозне. Вдома постарайтесь не сперечатися, та й поза ним найкраща тактика - дипломатичність і спокій.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Непростий, але продуктивний тиждень. Буде нелегко, але дуже цікаво. Робота принесе моральне та навіть матеріальне задоволення, ще й знайдете нових друзів, партнерів, однодумців.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Відчуєте приплив енергії, практично все буде вдаватися. Приділіть більше часу незакінченим справам і невиконаним обіцянкам. Наприкінці тижня відпочиньте від домашніх проблем.

РИБИ (20.02-20.03). Цього тижня непогані можливості для кар'єрного росту. Але будьте обережніші з нібито вигідними пропозиціями — не факт, що вони законні. Вихідні проведіть у спокійному, комфортному для вас місці.


Повернутися
27.10.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Сучасне життя —  лернейська гідра, яка щодня нарощує нові голови замість тих, що ми вчора з такими зусиллями зрубали. Порівняння «час – це гроші» в двадцять першому столітті остаточно втратило свою актуальність. Гроші більше не мають значення, а от час має. Його не заробиш, не вкладеш, не примножиш, не подаруєш, не накопичиш, не візьмеш в кредит і навіть не вкрадеш. Він знецінює наші ресурси, забирає шанси і постійно вкорочує нам віку, даючи поблажку хіба що до вину та пірамідам.

 Ми часто забуваємо, що час — єдина річ, якою ми не можемо керувати і тратимо купу часу на читання  трактатів  про тайм-менеджмент. Говорячи, що ми маємо час, ми плутаємо підмет та додаток…

Французький поет П’єр Буаст стверджував, що час часто вбиває тих, хто намагається вбити його. Тим часом українські неокласики впевнені, що за ставленням до нього (хоча, зрештою, не лише до нього) існує тільки два типи людей: перші сидять на березі річки і чекають, доки течією пропливе труп ворога, і другі – це ті, хто цих ворогів пускає за водою…  Хоча є ще й треті. Вони, власне, і є вороги.