РАНКОВІ РЕЦЕПТИ УСПІШНИХ ЛЮДЕЙ

Успішні люди ходять різними життєвими стежками, але вони мають одну спільну рису: де інші бачать нездоланні бар’єри, вони бачать виклики, які приймають, і перешкоди, які долають. Їхня впевненість у боротьбі з труднощами керується їх здатністю позбуватися негативу, який залишає інших чутливих людей позаду.

Це все починається з їхніх ранкових буднів. Ось як суперуспішні люди використовують перші години дня:

1. Вони п’ють воду з лимоном

Вживання води з лимоном одразу після пробудження піднімає рівень вашої енергії як фізично, так і ментально. Покращуючи травлення у вашому шлунку, воно дає вам відчуття енергії, яке тримається весь день. Ви маєте пити її на голодний шлунок, почекати 15-30 хв після пиття і тоді приступати до трапези. Витискайте півлимона на склянку води, але не пийте нерозбавлений лимонний сік, оскільки він може зіпсувати зуби.

2. Вони роблять фізичні вправи

Річард Бренсон, Тім Кук і Боб Ігер з Disney – всі вони прокидалися до 6 ранку, щоб розрухатися. Хоча їхні графіки підйому і фізичних вправ можуть виглядати шаленими, дослідження підтверджують, що це корисно. Експеримент, який провів Eastern Ontario Research Institute, показав, що люди, які займалися спортом двічі на тиждень впродовж 10 тижнів, почувалися більш компетентними соціально, академічно й спортивно. Другий експеримент, який провели дослідники Брістольського університету, довів, що люди, які змаймалися кожен день, мали більше енергії й краще виглядали, що критично важливо для здійснення всіх справ. Фізичні вправи зранку доведуть вам, що ви маєте для них час, покращать ваш самоконтроль і додадуть енергії на весь день.

3. Вони вимикають зв’язок

Говард Шульц починає свій день з мотиваційного імейлу працівникам, і після цього вимикає зв’язок і присвячує свій час фізичним вправам і родині. Коли ви прокидаєтесь і одразу пірнаєте в імейли, повідомлення і соціальні мережі, ви близькі до того, щоб втратити фокус, підлаштуватися під потреби й бажання інших людей. Набагато корисніше – використати перші цінні моменти дня, щоб зробити щось заспокійливе, що задасть спокійний і позитивний тон на весь ваш день.

4. Вони снідають здоровою їжею

Більшість людей нічого не їдять на сніданок. Але ті, хто снідає, менш схильні до ожиріння,  мають стабільніший рівень цукру в крові, і почуваються не такими голодними впродовж дня. І це тільки статистика про тих, хто снідає. Коли ж ви їсте здоровий сніданок, то широко відчиняєте двері у продуктивний день. Здоровий сніданок дасть вам енергію, розвине короткочасну пам’ять і допоможе сконцентруватися інтенсивніше й надовше.

5. Вони практикують майдфулнес-терапію

Майдфулнес-терапія (розвиток відчуття повної присутності й сконцентрованості, позбавлення відчуття перенавантаження справами й тим, що відбувається навколо) стає дуже популярною серед дуже успішних СЕО. Вона користується попитом в бізнес-світі завдяки величезній користі для продуктивності й загального благополуччя. Досліди показують, що ця терапія бореться зі стресом, покращує вашу здатність фокусуватися, підвищує креативність і емоційну стабільність.

 6. Вони ставлять цілі на день

Бенджамін Франклін був одержимий плануванням свого дня. Кожного ранку він прокидався о 4 годині і ретельно складав розклад. Ось ясний меседж, який треба взяти зі звички Франкліна: завбачлива постановка цілей принесе велику користь. Коли ви пануєте свій день настільки уважно, як тільки можливо, ваші шанси на успішне досягнення цілей зростають до небес.

7. Вони кажуть: «Ні»

«Ні» – дуже сильне слово, яке захистить цінність вашого ранку. Коли час сказати: «Ні», уникайте фраз «Я так не думаю» або «Я не впевнений». Відмова від нової вимоги робить важливішими ті, що ви вже маєте. А цінність вашого ранку – хороша вимога. Досліди, що провели в Каліфорнійському університеті у Сан-Франциско показали, що чим більшій кількості труднощів ви скажете: «Ні», тим більш вірогідно, що ви впораєтеся зі стресом, вигоранням і навіть депресією.

Підсумовуючи вищезазначене

Незважаючи на те, що стратегії, описані вище, справді перевірені на собі й правдиві, ви маєте побудувати свої власні активності на їх основі. Ті, які спрацюють саме для вас.


Повернутися
27.10.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.