ЛІКУЄМО ПОТРІСКАНІ ГУБИ

Потріскані губи – це не лише некрасиво, часто це боляче і навіть шкідливо для здоров’я. Через ранку в організм може потрапити вірус. Тому важливо дбати про шкіру губ, яка особливо потерпає в осінній вологий і вітряний період.

 Щоб губи швидше відновилися, відмовтеся на деякий час від помад і косметичних олівців – вони можуть ще більше висушити пошкоджену шкіру. До того ж макіяж на потрісканих губах навряд чи матиме привабливий вигляд. Ще для краси губ важливо пити достатньо води, споживати вітаміни А та Е, які містяться у рослинних оліях, моркві, горіхах. Не облизуйте губи надворі, особливо у холодну погоду.

Вазелін. Усі ми знаємо, що бальзами для губ можуть бути ефективними для лікування потрісканих губ. Основу їхнього складу зазвичай становить звичний вазелін. Користуватися спеціальним бальзамом чи вазеліном – обирати вам. Застосовуйте засіб 3-4 рази на день, щоб запобігти подальшому лущенню губ. Омертвілі лусочки шкіри можна видаляти лише тоді, коли під шаром зволожуючого засобу губи розм’якли.

 Масло. Хороший засіб для лікування потрісканих губ – вершкове масло або сметана, які можна наносити на губи перед сном. Це допоможе повернути потемнілим губам їхній природній колір.

Касторова, кокосова олія. Якщо губи сильно розтріскалися, можна скористатися касторовою олією. Наносьте її на губи кілька разів на день. Також добре допоможе кокосова олія, яку можна придбати в аптеці.

Гель алое. Для здоров’я й краси губ можна використовувати свіжий сік алое або ж купити заготовлений в аптеці.

Солона вода. Усе, що вам потрібно зробити: змочити спонжик у розчині солоної води і прикласти його до губ. Робіть це щовечора протягом 10 хвилин. Так шкіра розм’якшиться.

Гліцерин. Гліцерин прискорює загоєння і перешкоджає зараженню ранки. Додавайте його до рослинної олії або гелю алое, щоб посилити ефективність засобу.


Повернутися
20.10.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.