"КІБОРГ" ІЗ ЖИТОМИРЩИНИ ВСТАНОВИВ РЕКОРД УКРАЇНИ

Демобілізований десантник 95 бригади  - "кіборг" Дмитро Крикун, який родом із Ружинського району Житомирської області, встановив рекорд України.

Для цього йому знадобилося трохи більше 14 годин і більше півсотні пар жіночих рук.  

 Дмитро Крикун із позивним «Амур» після повернення із зони АТО, куди відправився ще навесні 2014 року, надає послуги з професійного масажу та вже має постійних клієнтів, яким допомагає зняти м’язову напругу й повернути легкість рухів. Його «кіборг-масаж» користується попитом не тільки серед військових, а навіть здебільшого серед цивільних.

Що спонукало мужнього «кіборга» зайнятися масажем? Відповідь проста: проблеми із власним здоров’ям.    У межах проекту «Воїну — гідна праця» хлопцю випала можливість пройти базові курси за спеціальністю «масажист-універсал».

Врешті, ця справа і привела Дмитра до рекорду, а естафету він уже встиг передати ще одному учаснику АТО - бійцю 30 бригади Леоніду Остальцеву,  який реалізовує у столиці проект «Pizza Veterano».

 


Повернутися
20.10.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.