ТЕРНОПІЛЬЩИНА ДАЛА АРМІЇ МАЙЖЕ 100 МІЛЬЙОНІВ

Внесок платників Тернопільщини у розвиток армії – понад 98 мільйонів гривень.

Про це повідомили у Відділі організації роботи Головного управління Державної фіскальної служби (ДФС) в області.

– Від початку року жителі області перерахували до бюджету 98,7 млн грн військового збору. Це становить 107,2% прогнозного показника, – каже начальник Головного управління ДФС в області Ігор Комендат. – Порівняно із січнем-вереснем минулого року надходження військового збору зросли на 18,6%, або на 15,4 млн грн.

Серед основних чинників позитивної динаміки сплати військового збору, за його словами, – зростання мінімальної зарплати, результати заходів із протидії “конвертним” розрахункам і легалізація найманих працівників. Адже військовий збір сплачують із легальних доходів, наголосили у податковій.


Повернутися
20.10.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.