НЕ ТАКИЙ СТРАШНИЙ ХОЛЕСТЕРИН, ЯК ЙОГО «МАЛЮЮТЬ»…

5 міфів про холестерин

Напевно ви багато чого чули про холестерин і, можливо, впевнені, що знаєте про нього практично все. І все ж, частина з того, що відомо більшості – швидше за все, міфи, ніж правда. Ці п’ять пунктів допоможуть переконатися: холестерин – це не завжди погано.

Факт 1: Нібито від підвищеного рівня холестерину найбільше у світі страждають американці Насправді навіть величезне число повних і дуже повних американців не ставить цю країну в число лідерів за вмістом холестерину у крові її громадян. За статистикою чоловіки-американці займають 83-тє місце у світовому холестериновому списку, а американки знаходяться на 81-му місці. Лідерами в цьому питанні є Колумбія, Ізраїль, Лівія, Норвегія та Уругвай.

Факт 2: Нібито яйця – холестеринове зло Дійсно, в одному яйці міститься до 200 мг холестерину, а, між тим, існують рекомендації до вживання 300 мг холестерину на день з урахуванням усіх продуктів. Однак не настільки холестерин, який міститься в яйцях, небезпечний, адже насправді він практично не впливає на вміст холестерину в організмі. Так що якщо ви з’їдаєте пару разів на тиждень одне або два яйця, не пов’язуйте це з підвищенням холестерину.

Факт 3: Нібито у дітей не буває підвищеного рівня холестерину Більшість вважає, що проблеми з рівнем холестерину починаються в середньому і старшому віці. І все ж недарма західні педіатри наполягають на тому, що дітям із зайвою вагою, а також за наявності у членів сім’ї цукрового діабету, артеріальної гіпертензії і серцево-судинних захворювань потрібно визначати показники холестерину в дуже юному віці, причому робити це регулярно. Для цих захворювань властиве підвищення рівня холестерину в будь-якому віці.

Факт 4: Нібито якщо на упаковці написано «не містить холестерину», це – корисний продукт Найефективніший спосіб підвищити рівень холестерину в організмі – вживати у великій кількості тваринні та трансгенні жири (вони містяться в більшості промислово перероблених продуктах харчування). Саме вони підвищують рівень холестерину ліпопротеїдів низької густини, або так званого «поганого» холестерину – того, який, на думку фахівців, викликає атеросклероз. Напис на упаковці «не містить холестерину» – часто не більше ніж рекламний хід.

Факт 5: Нібито холестерин – це завжди погано «Поганим» вважається, як уже було сказано, холестерин ліпопротеїдів низької густини. Коли його рівень у крові підвищений, це говорить про проблеми зі здоров’ям. Але є ще і холестерин ліпопротеїдів високої густини. «Хороший» холестерин необхідний для нормальної роботи організму, він міститься в багатьох харчових продуктах. При неправильному харчуванні, а також при багатьох захворюваннях, в тому числі ожирінні та цукровому діабеті, рівень «хорошого» холестерину знижується, а «поганого» – підвищується. В будь-якому разі, кожній людині, навіть яка почуває себе абсолютно здоровою, потрібно регулярно перевіряти рівень холестерину – як «хорошого», так і «поганого».


Повернутися
13.10.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...