ЗИМНО? ІМБИРНО!

Коли наш організм потребує підтримки і турботи, просто життєво важливо  приготувати дивовижний імбирно-лимонний мікс меду, який фантастично допоможе підняти і зміцнити імунітет. Це дуже смачний і дієвий засіб. Важко утриматися, щоб не з'їсти відразу цілу банку. Але пам'ятайте: цього робити не можна! Рекомендовані дози ми приведемо нижче.

На чому грунтована дія цього дієвого засобу? До його складу входять 3 інгредієнти.

Лимон. Цей прекрасний цитрусовий плід відомий давно як визнаний переможець застуди і грипу. Велика кількість вітаміну С роблять його незамінним для зміцнення імунітету. Коли ви готуватимете суміш, не давайте довго окислюватися лимону на повітрі, швидко все перемішайте і залийте медом. Так ви збережете вітамін С, інакше на повітрі лимон швидко втратить велику його кількість.

Імбир. Також досить відомий засіб для профілактики і лікування різних простудних захворювань. Імбир добре бореться з хвороботворними бактеріями, має протизапальний і заспокійливий ефект, до того ж зміцнює імунітет.

Мед. Унікальність меду для підняття і зміцнення імунітету полягає в тому, що в продукті міститься 22 з 24 елементів, що входять до складу крові людини. Ми фактично родичі з медом! Особливо слід зазначити вітаміни А, Е, С, групи вітамінів В, Д і фолієва кислота. Важливу роль грає величезна кількість флавоноїдів, що містяться в меді, які допомагають протистояти застуді і вірусам.

Абсолютно ясно, що комбінація цих трьох компонентів - просто справжня суперзброя у боротьбі з вірусами і бактеріями і щонайпотужніший стимулятор імунітету.

Як готувати імбирно-лимонний мікс

Імбир - 400 грамів. Ретельно промийте. Натріть на дрібній терці. Можете очистити його від шкірки. Можете терти і з шкіркою, тільки добре помийте!
Лимони - 400 грамів - це приблизно 3 лимони середніх розмірів.

1. Ретельно вимийте лимони, наріжте на дрібні часточки разом зі шкіркою, помістіть в тару (місткість 1л), де зберігатиметься мікс і подрібніть шматочки лимона блендером.
2. Швидко додайте у банку натертий імбир.
3. І тут же залийте усе це 200 мл натурального рідкого меду.
4. Ретельно все перемішайте.
5. Щільно закрийте банку кришкою і поставте в холодильник на 7 днів.

Як приймати
*  Для підняття і зміцнення імунітету по 1 столовій ложці уранці натщесерце, за 20 хвилин до сніданку.  

*Якщо ви захворіли або відчуваєте, що захворюєте, то приймайте цей засіб 4 рази в день по чайній ложці, запиваючи гарячим чаєм.

І будьте здорові!

Увага! Пам'ятайте, імбир - це найпотужніший природний стимулятор! Перед тим, як готувати суміш, переконаєтеся, що імбир вам не протипоказаний. Також не забувайте, що і мед і лимон можуть викликати алергічні реакції. Якщо ці продукти вам протипоказані, утримайтеся від приготування імбирно-лимонного міксу.


Повернутися
13.10.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.