ЧАРКА І ЦИГАРКА ЗВЕДУТЬ В МОГИЛУ

Експерти встановили шість шкідливих звичок, які повільно вбивають людину. Таких висновків науковці дійшли після того, як провели цікаве дослідження.

Науковці зазначили, що на тривалість життя впливають багато факторів.

Експерти вирішили, що чоловіки та жінки помирають через пасивний спосіб життя, шкідливі звички, а ще неправильного раціону харчування.

Продовжують цей список сидячий спосіб життя і сон, який складає більше ніж 9 годин у день. Виявляється, надлишок сну також є шкідливим для здоров’я і негативно впливає на організм людини.

Автори проекту розповіли, що у випробуваннях брали участь230 учасників віком від 45 і до 75 років.

Близько 70% всіх смертей у світі – наслідок шкідливих звичок. Дві людини з трьох, показало дослідження, могли би прожити довше, якби не алкоголь, куріння і наркотичні препарати.

Вчені проаналізували дані про жителів 195 країн, які померли в період з 1990 по 2015 роки. В результаті вдалося довести, що шкідливі звички призводять до передчасної смерті в 70% випадків.

За останні десятиліття в рази зменшилася смертність від бактеріальних і вірусних інфекцій. Відсоток смертей від неправильного способу життя та шкідливих звичок при цьому значно зріс.


Повернутися
13.10.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.