ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Можливі певні труднощі в особистому житті й у спілкуванні, зате успіх у навчанні, роботі, діловій кар'єрі не змусить себе чекати. Прислухайтеся до своєї інтуїції, і вона не підведе.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Швидко забудете конфлікти й непорозуміння, а проблеми, що накопичилися за останні місяці, поступово знайдуть своє вирішення. Можна сподіватися й на фінансову вигоду.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Висока ймовірність блискучих результатів у навчанні та роботі, яскравих перемог у кар'єрі та особистому житті. А ще на вас чекає додатковий заробіток. Романтичні вихідні.

РАК (22.06-23.07). Ваші плани та ідеї принесуть вам очікувані дивіденди, тільки не втрачайте рішучості та будьте максимально зібрані. Приваблива пропозиція може надійти від когось зі старих знайомих.

ЛЕВ (24.07-23.08). Буде цікаво і легко. Сприятливий тиждень для практичної діяльності, публічних виступів, презентацій і нових знайомств. Зверніть увагу на події, які відбудуться з вами у вихідні.

ДІВА (24.08-23.09). Будьте доброзичливі та об'єктивні у спілкуванні з колегами, підлеглими та діловими партнерами. Якщо не розберетеся до кінця в ситуації, ризикуєте прийняти неправильне рішення.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Саме час завершити старі справи й підсумувати зроблене. Сформована ситуація може здаватися глухим кутом, поки не здогадаєтеся використати досвід минулих днів та років.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Події цього тижня - на користь вашому професійному росту і фінансовому успіху. Постарайтеся думати самостійно, менше уваги звертайте на сторонніх критиків та “доброзичливців”.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Не бійтеся перешкод, які виникатимуть на вашому шляху - вони цілком переборні. Головне — обійтися без конфліктів та істерик. Постарайтеся знайти час для спілкування з родичами.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Нарешті визначитеся зі своїми подальшими планами. Можете впоратися практично з усіма справами, не докладаючи до цього особливих зусиль. Вихідні принесуть очікувану радість.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Цього тижня буде важко зосередитися на нудних поточних справах. Постарайтесь нічого не забувати й нікуди не запізнюватись. Рішення почати щось нове може виявитись помилковим.

РИБИ (20.02-20.03). Поспіх і метушня не надто сприяють виконанню намічених планів. Родичі можуть дратувати й відволікати від звичного ритму життя - бережіть мир і злагоду у стосунках.


Повернутися
22.09.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.