ТЕРМІНИ ЗБИРАННЯ ОВОЧІВ

Осінь-гаряча пора, не тільки для школярів і студентів, так само восени настає момент істини для багатьох городників. Основна робота завершена влітку але восени як кажуть потрібно збирати урожай, і підбивати підсумки виконаної роботи за рік. Но не підрахунками єдиними живе дачник або фермер, у нього і на осінь намічена купа справ, а яких саме і коли ж варто збирати свій урожай ми повідаємо Вам далі в нашій статті. Терміни збирання овочів повинен знати кожен

Календар городника

ВЕРЕСЕНЬ

— Загальні роботи

— Роботи в теплиці і парниках

— Вигонка зелені в теплицях

— Збір овочів

— Догляд за рослинами у відкритому ґрунті

— Внесення добрив

Терміни збирання столового буряка

Як відомо терміни збору столових коренеплодів, залежать від багатьох факторів таких як: Цілей вирощування, кліматичних умов регіону, а також від особливостей того чи іншого сорту рослини. З настанням вересня не поспішайте якнайшвидше забрати все з грядок так як у багатьох пізніх овочів ще йде період дозрівання, тому рекомендується приступати до прибирання ближче до кінця місяця. Раніше всього збирають столовий буряк а вже за ним приступайте до збору моркви. Причиною такого порядку складання є велика теплолюбивість буряка, морква ж менш вимоглива в цьому плані. Буряк найбільш чутливий до осінніх заморозків, з цієї причини його прибирають до настання осінніх заморозків або відразу після перших.

Як правильно збирати врожай восени

Коли прибираєте буряк, листя його краще скручувати ніж обрізати. Якщо Ви все зробили правильно і вчасно зібрали свій урожай столового буряка, то зможете використовувати його цілий рік, так як він відрізняється гарною лежкістю і зі зберіганням у вас не повинно виникнути зайвих проблем.

Терміни збирання моркви

Морква не дуже вибаглива до коливань температури, але ось, що дійсно негативно впливає на неї це перепади вологості ґрунту особливо якщо ці перепади різкі, морква може почати тріскатися. Навіть якщо Ви помітили тріщини тільки на парі морквин її всю варто негайно прибрати з городу. Але коли на вулиці сухо і помірно тепло то не поспішайте збирати врожай моркви. Коли температура опускається до відміток у + 4 … +5 °С, приріст коренеплодів зупиняється, пожовкле листя також є сигналом до того, що пора починати збирати морквину. Збирають її роблячи підкоп лопатою, але варто пам’ятати що вона дуже чутлива до будь-яких пошкоджень, тому пошкоджені плоди дуже швидко загнивають, що унеможливлює довге її зберігання, так що варто з особливою делікатністю орудувати лопатою. Свіжо прибрану моркву охолоджують до закладки на постійне місце, зберігають пару днів, накривають соломою або сухим листям, у невеликих буртах. На зберігання варто відбирати не пошкоджені коренеплоди, попередньо очищені від листя і землі.

Терміни збирання брукви

Після того як ми прибрали буряк і моркву, час прийшов і до брукви, її прибирають в самому кінці вересня або на початку жовтня, до настання стабільних заморозків в цей час збирають і пастернак, кореневу петрушку, редьку, ріпу і селеру. Раніше проводити прибирання не варто так як ще у вересні йде посилений приріст плодів. Та й повністю дозрілі овочі набагато легше зберігати взимку.

Викопують рослини вилами або лопатою, але варто дуже дбайливо це робити, після викопування з коренеплодів струшують землю і обрізають листя. А у брукви листя краще скручувати ніж обрізати. На сонці сушити коренеплоди перед укладанням на постійне зберігання не рекомендується так як на сонці вони можуть випарувати вологу що в свою чергу призведе до гіршої лежкості при зберіганні. Пошкоджені і дрібні коренеплоди краще використовувати відразу наприклад для корму худоби, а зберігати варто лише великі здорові плоди. Для кращого зберігання під коренеплоди можна насипати невеликий шар зволоженого піску, також брукву можна зберігати в підвалі на врожаї картоплі.

Терміни збирання гарбузів

Гарбузи збирають в ясну і суху погоду, коли він дозрів, гарбуз не любить заморозків так що прибрати його треба до їх настання. Основною ознакою, що гарбуз вже дозрв це коли плодоніжка починає всихати. Плід варто зрізати разом з плодоніжкою. Щоб краще зберегти гарбуз, його потрібно підсушити і погріти на сонці строком трохи більше тижня. У холодні ночі гарбуз варто накрити чимось теплим. Пошкоджені плоди для зберігання не підходять їх краще відразу пустити на корм домашній худобі. Найбільш красиві плоди можна відібрати на насіння. Сподіваємося наші поради були корисні Вам і строки збирання овочів допоможуть Вам не упустити потрібного моменту.


Повернутися
22.09.2016
Категорія: Господар
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Люди діляться на багатих і бідних. При цьому і багатство, і бідність є випробуванням. Проте бідність — більш легкий, зручний хрест,  у той час як багатство — більш важкий. Науковці говорять навіть про гедонізм бідних — їм властиве переживання катарсису від своєї безумовної порядності порівняно із "вкраденими статками олігархів". При цьому цікаво, що "багаті", тобто всі ті, хто не сприймає себе «бідним», узагалі не оперують таким примітивним розшаруванням "багатий - бідний", тож дискурс протистояння «бідні-багаті» створюється самими бідними. Ознака, за якою «бідні» відносять тих чи інших людей до цих двох класів, є також примітивна - це самовизначення особистості: якщо людина радо себе зараховує до бідних, то це "наш!", і саме в цей момент запускається полум'яна риторика "ми бідні - а вони багаті, та вони нам, бідним...".  Питання влади над своїм життям для бідного не стоїть - бо "владою користуються багаті, аби поневолювати бідних і робити їх ще біднішими".

На думку психологів, в людини грошей стільки, скільки вона дозволяє собі. Я б сформулював це так:  справжні багатство чи бідність не у гаманці, а в голові… Так звана бідність – це насправді невміння користуватися своїм багатством. Ми відкладаємо кошти «на чорний день», нові речі – «на потім». В результаті отримуємо життя з чорних днів, і це «потім» ніколи не настає. Відкрию вам таємницю: «потім» не існує. Є тільки зараз. А в ньому є люди, які як кремінь, або як губка, або ж як мед. Щоб отримати щось від людини-кременя, треба щосили  її стукати. Щоб отримати щось у людини-губки —  треба довго її тиснути. А людина-мед розливається для усіх сама…