9 ПОВСЯКДЕННИХ ЗВИЧОК, ЩО РУЙНУЮТЬ ВАШ МОЗОК

Щодня ми стикаємось зі звичками, які негативно впливають на роботу мозку. Всесвітня організація здоров’я виділила декілька таких найбільш поширених і небезпечних звичок.

1. Відсутність сніданку

Люди, які з тих чи інших причин відмовляються від сніданку, мають нижчий рівень цукру в крові. Після ночі без їжі це може призвести до нестачі поживних речовин у мозку. Якщо не снідати тривалий час, це може призвести до дегенерації мозку.

2. Переїдання

По-перше, переїдання, що призводить до зайвої ваги, впливає на ваше почуття гідності. А по-друге, переїдання може спричинити затвердіння артерій головного мозку, що знизить ваші розумові здібності.

3. Куріння

Від куріння, кажуть медики, мозок починає "зсихатись". Також куріння вважають однією з причин хвороби Альцгеймера.

4. Зловживання цукром

Цукор є майже у всьому, що ми споживаємо. При цьому. Тому, якщо цукор вживати часто, це порушує здатність організму засвоювати білки та поживні речовини, що призводить до проблем з роботою мозку.

5.Перебування в офісі при зачинених вікнах

Для повноцінної роботи мозок потребує кисню. Тож погано провітрене закрите приміщення призводить до зменшення ефективності мозку.

6. Недосипання

Тривале перебування без сну прискорює відмирання клітин мозку. Також, коли людина спить, то відпочиває й мозок.

7. Робота під час застуди

Коли організм хворіє, то всі "резерви" кидає на боротьбу із застудою. Відтак, усі інші органи працюють гірше. Втому, якщо ви намагаєтесь працювати під час хвороби, то будьте готові, що продуктивність мозку дуже знизиться.

8. Відсутність позитивних думок

Якщо мозок не наповнювати новими і позитивними думками, то він просто почне “стискатися”.

9. Нечасте спілкування

Розмовляючи з людьми, мозок розвивається. Особливо корисні є інтелектуальні розмови, які зміцнить мозок.


Повернутися
22.09.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.