9 ПОВСЯКДЕННИХ ЗВИЧОК, ЩО РУЙНУЮТЬ ВАШ МОЗОК
Щодня ми стикаємось зі звичками, які негативно впливають на роботу мозку. Всесвітня організація здоров’я виділила декілька таких найбільш поширених і небезпечних звичок.
1. Відсутність сніданку
Люди, які з тих чи інших причин відмовляються від сніданку, мають нижчий рівень цукру в крові. Після ночі без їжі це може призвести до нестачі поживних речовин у мозку. Якщо не снідати тривалий час, це може призвести до дегенерації мозку.
2. Переїдання
По-перше, переїдання, що призводить до зайвої ваги, впливає на ваше почуття гідності. А по-друге, переїдання може спричинити затвердіння артерій головного мозку, що знизить ваші розумові здібності.
3. Куріння
Від куріння, кажуть медики, мозок починає "зсихатись". Також куріння вважають однією з причин хвороби Альцгеймера.
4. Зловживання цукром
Цукор є майже у всьому, що ми споживаємо. При цьому. Тому, якщо цукор вживати часто, це порушує здатність організму засвоювати білки та поживні речовини, що призводить до проблем з роботою мозку.
5.Перебування в офісі при зачинених вікнах
Для повноцінної роботи мозок потребує кисню. Тож погано провітрене закрите приміщення призводить до зменшення ефективності мозку.
6. Недосипання
Тривале перебування без сну прискорює відмирання клітин мозку. Також, коли людина спить, то відпочиває й мозок.
7. Робота під час застуди
Коли організм хворіє, то всі "резерви" кидає на боротьбу із застудою. Відтак, усі інші органи працюють гірше. Втому, якщо ви намагаєтесь працювати під час хвороби, то будьте готові, що продуктивність мозку дуже знизиться.
8. Відсутність позитивних думок
Якщо мозок не наповнювати новими і позитивними думками, то він просто почне “стискатися”.
9. Нечасте спілкування
Розмовляючи з людьми, мозок розвивається. Особливо корисні є інтелектуальні розмови, які зміцнить мозок.
← Повернутися