ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Боротися з обставинами цього тижня – даремна витрата часу та нервів. Просто пливіть за течією і не плануйте поки що довгострокових справ. У вихідні знайдіть порозуміння з родичами.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Налаштуйтеся на зміни в житті, підготуйте себе до сюрпризів та несподіванок. У суботу давні мрії нарешті почнуть здійснюватися завдяки вашому терпінню і працездатності.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Будьте реалістами у своїх мріях і бажаннях, тільки тоді вони мають реальний шанс здійснитися найближчим часом. Не сумнівайтеся – успіх прийде зовсім скоро. Цікаві вихідні.

РАК (22.06-23.07). Можливі несподіванки, які можна було передбачити. Будьте до них морально готові, але даремно не метушіться й не робіть зайвих кроків, поки не розберетеся, що до чого, з чим і з ким.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ймовірно, доведеться повертатися до незавершених справ, розгрібати проблеми, які нагромадилися раніше. Щось може сплутати вам карти, зіпсувати ваші плани, але до п'ятниці все стане на свої місця.

ДІВА (24.08-23.09). Ситуація на роботі – на вашу користь. Одержите непоганий шанс зміцнити свій авторитет і навіть змінити долю. Але для цього треба прийняти важливе рішення. Вихідні вдалі для торгівлі-купівлі.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Час серйозно замислитися про майбутнє, багато задумів почнуть перетворюватися на реальність. Не давайте нікому поки що жодних обіцянок, бо виконати їх вчасно і в повному обсязі буде непросто.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Сприятливий тиждень. Імовірні успіхи в діловій кар'єрі, позитивні зрушення у професійній і особистій сферах. У вихідні уникайте метушні та сторонніх людей.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Будьте уважніші та обережніші до новою інформацією, перевіряйте її. Перш ніж вирішувати якусь нову проблему, порадьтеся з близькими людьми, і все у вас вийде.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Сприятливий час для зміни стереотипів і побудови планів на майбутнє, але вони повинні бути більш-менш реальними. Друзі й однодумці будуть поруч, і ви допоможете одне одному.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Необхідно впорядковувати все, що давно вимагає вашої уваги. Щоб уникнути можливих конфліктів та халеп, даремно не ризикуйте, не нервуйте з кожного дріб'язкового приводу.

РИБИ (20.02-20.03). Досить спокійний й одночасно продуктивний тиждень. Гарний період для ділових зустрічей і важливих справ. Домашні проблеми краще вирішувати відразу, інакше загрузнете у дрібних клопотах.


Повернутися
20.09.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...