ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Боротися з обставинами цього тижня – даремна витрата часу та нервів. Просто пливіть за течією і не плануйте поки що довгострокових справ. У вихідні знайдіть порозуміння з родичами.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Налаштуйтеся на зміни в житті, підготуйте себе до сюрпризів та несподіванок. У суботу давні мрії нарешті почнуть здійснюватися завдяки вашому терпінню і працездатності.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Будьте реалістами у своїх мріях і бажаннях, тільки тоді вони мають реальний шанс здійснитися найближчим часом. Не сумнівайтеся – успіх прийде зовсім скоро. Цікаві вихідні.

РАК (22.06-23.07). Можливі несподіванки, які можна було передбачити. Будьте до них морально готові, але даремно не метушіться й не робіть зайвих кроків, поки не розберетеся, що до чого, з чим і з ким.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ймовірно, доведеться повертатися до незавершених справ, розгрібати проблеми, які нагромадилися раніше. Щось може сплутати вам карти, зіпсувати ваші плани, але до п'ятниці все стане на свої місця.

ДІВА (24.08-23.09). Ситуація на роботі – на вашу користь. Одержите непоганий шанс зміцнити свій авторитет і навіть змінити долю. Але для цього треба прийняти важливе рішення. Вихідні вдалі для торгівлі-купівлі.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Час серйозно замислитися про майбутнє, багато задумів почнуть перетворюватися на реальність. Не давайте нікому поки що жодних обіцянок, бо виконати їх вчасно і в повному обсязі буде непросто.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Сприятливий тиждень. Імовірні успіхи в діловій кар'єрі, позитивні зрушення у професійній і особистій сферах. У вихідні уникайте метушні та сторонніх людей.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Будьте уважніші та обережніші до новою інформацією, перевіряйте її. Перш ніж вирішувати якусь нову проблему, порадьтеся з близькими людьми, і все у вас вийде.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Сприятливий час для зміни стереотипів і побудови планів на майбутнє, але вони повинні бути більш-менш реальними. Друзі й однодумці будуть поруч, і ви допоможете одне одному.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Необхідно впорядковувати все, що давно вимагає вашої уваги. Щоб уникнути можливих конфліктів та халеп, даремно не ризикуйте, не нервуйте з кожного дріб'язкового приводу.

РИБИ (20.02-20.03). Досить спокійний й одночасно продуктивний тиждень. Гарний період для ділових зустрічей і важливих справ. Домашні проблеми краще вирішувати відразу, інакше загрузнете у дрібних клопотах.


Повернутися
20.09.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.