НЕ СПАТИ! ВИХІДНІ У ЛІЖКУ - НЕБЕЗПЕЧНІ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я...

Шведські науковці провели дослідження, аби з"ясувати, якого впливу на здоров"я й самопочуття людини завдає звичка проводити вихідні в ліжку, повідомляє focus.ua.

Чимало людей у такий спосіб прагне надолужити втрачене за тиждень, мова, зокрема, про сон і відпочинок. Однак, як виявилось, така тактика не приносить позитивних результатів. Швидше навіть, навпаки, є шкідливою.

Наслідки можна порівняти зі станом, коли людина потрапляє в ситуацію зміни часових поясів. Через це наступного тижня не лише важко буде повернутись до звичного режиму, погіршиться навіть настрій, активність мозку сповільниться. Організмові знадобиться немало часу, аби відновитись і налаштуватись на роботу. До того ж за результатами попередніх досліджень, надмірний сон під час

вихідних підвищує ризик розвитку цукрового діабету й хвороб серцево-судинної системи.

 

Тож не намагайтесь сьогодні компенсувати недоспані за минулий тиждень години. Виходьте на прогулянку. Нехай під дощем, зате на свіжому повітрі!


Повернутися
20.09.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.