ЯК ВИЗНАЧИТИ, ЧИ ДОЗРІВ ВИНОГРАД

Іноді у виноградарів спокуса скоріше виставити плоди своїх праць на продаж буває настільки сильною, що вони зрізають грона, не дочекавшись їх повного дозрівання. А деякі роблять так від недосвідченості. Як визначити, чи дозрів ваш урожай?

Фахівці розрізняють два види стиглості: фізіологічну і технічну. Фізіологічна вважається настала, якщо в ягодах сформувалися насіння і вони (ягоди) придбали характерне для даного сорту забарвлення. При цьому кількість цукру в ягодах ще може збільшуватися за рахунок випаровування ними води.

Технічна ж стиглість — та, при якій виноград можна вживати у свіжому вигляді. У багатьох сортів технічна та фізіологічна стиглість настають одночасно. Важливо звертати увагу на такий показник як цукристість: для столових сортів винограду вона повинна бути не менше 12 грамів на 100 кубічних сантиметрів.

При цьому необхідно пам’ятати, що виноград у жодному разі не можна збирати недозрілим. На відміну від яблук або груш він не «влежить», і скільки б ви не зберігали недозрілий виноград, солодше він не стане.

Визначити, чи достиг виноград, можна по ряду ознак.

По-перше — забарвлення ягід. Незрілі ягоди будь-якого сорту будуть зеленими, а в міру дозрівання у білих сортів вони стануть жовто-зеленими або жовтими, а у забарвлених — червоними, синіми або фіолетовими.

Розповість про ступеня зрілості і щільність м’якоті. У недозрілих ягід м’якоть дуже щільна, у стиглих — м’яка. Гребінь грона у недозрілого винограду трав’янистий, у стиглого — дерев’янистий.

Ну а самий надійний, мабуть, спосіб визначення стиглості — спробувати ягоди на смак. Правда є одна тонкість: пробувати потрібно ягоди з нижньої частини грона, оскільки вони дозрівають зверху вниз, і в той час, коли верхні ягоди будуть вже стиглими, нижнім ще потрібно буде час, щоб дійти до кондиції.

Але визначення стиглості за смаком — спосіб досить суб’єктивний, та й різні сорти можуть досить різнитися за ступенем смаку стиглих ягід. Тому важливо також знати сортові особливості винограду як за смаковими характеристиками, так і за термінами дозрівання, і орієнтуватися, насамперед, на ці дані.


Повернутися
20.09.2016
Категорія: Господар
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Люди діляться на багатих і бідних. При цьому і багатство, і бідність є випробуванням. Проте бідність — більш легкий, зручний хрест,  у той час як багатство — більш важкий. Науковці говорять навіть про гедонізм бідних — їм властиве переживання катарсису від своєї безумовної порядності порівняно із "вкраденими статками олігархів". При цьому цікаво, що "багаті", тобто всі ті, хто не сприймає себе «бідним», узагалі не оперують таким примітивним розшаруванням "багатий - бідний", тож дискурс протистояння «бідні-багаті» створюється самими бідними. Ознака, за якою «бідні» відносять тих чи інших людей до цих двох класів, є також примітивна - це самовизначення особистості: якщо людина радо себе зараховує до бідних, то це "наш!", і саме в цей момент запускається полум'яна риторика "ми бідні - а вони багаті, та вони нам, бідним...".  Питання влади над своїм життям для бідного не стоїть - бо "владою користуються багаті, аби поневолювати бідних і робити їх ще біднішими".

На думку психологів, в людини грошей стільки, скільки вона дозволяє собі. Я б сформулював це так:  справжні багатство чи бідність не у гаманці, а в голові… Так звана бідність – це насправді невміння користуватися своїм багатством. Ми відкладаємо кошти «на чорний день», нові речі – «на потім». В результаті отримуємо життя з чорних днів, і це «потім» ніколи не настає. Відкрию вам таємницю: «потім» не існує. Є тільки зараз. А в ньому є люди, які як кремінь, або як губка, або ж як мед. Щоб отримати щось від людини-кременя, треба щосили  її стукати. Щоб отримати щось у людини-губки —  треба довго її тиснути. А людина-мед розливається для усіх сама…