Тернополян продовали як рабів у Росію

Злочинну групу, учасники якої декілька років переправляли наших громадян до Росії, де вони ставали трудовими рабами, викрили восени минулого року співробітники тернопільського управління по боротьбі з організованою злочинністю. Керівник групи  мешканець Російської Федерації разом з двома українцями завербували та передали у трудове рабство 17 людей.

Працювала злочинна група на території  Тернопільської та Львівської  та Закарпатської областей. Шукали людей із скрутним матеріальним становищем та пропонували їм доволі високооплачувану роботу в тепличному господарстві в Росії. Людей відвозили до Краснодарського краю Російської Федерації і там вони на практиці пізнавали усі принади руського "міра": жили робітники в жахливих умовах, а працювали безкоштовно. Їм забороняли спілкуватися та виходити за межі теплиць, тож втекти можливості не було.

Нині українські вербувальники затримані та перебувають під слідством. Їм світить  позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років.

 

Повернутися
09.04.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.