ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Досить неспокійний тиждень. Доведеться когось переконувати, відстоювати свої принципи та цінності. Менше говоріть, більше слухайте. У вихідні приділіть увагу рідним та близьким.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вдалий період, деякі ваші бажання якимсь дивним чином стануть реальністю. На роботу вистачить і сил, і настрою. Буде корисно зустрітися зі старими друзями, колегами, партнерами.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Цього тижня у вас тільки одна проблема - як встигнути і нікуди не спізнитися. У деяких ситуаціях буде складно розібратися і порозумітися, але постарайтеся стримати свій праведний гнів.

РАК (22.06-23.07). Щоб повернути ситуацію на свою користь, проявіть рішучість та ініціативу. Перед вами відкриються ширші можливості для професійного росту та заробітків. У вихідні час зустрітися з друзями-подругами.

ЛЕВ (24.07-23.08). Найкращих результатів досягнете там, до чого найбільше лежатиме ваша душа. Відносини з колегами і начальством цілком доброзичливі та гармонійні. А при дрібних невдачах не опускайте руки.

ДІВА (24.08-23.09). Постарайтеся розкрити свій раніше прихований творчий потенціал. Можете розраховувати на допомогу друзів. Завзято прагніть до наміченої мети і не панікуйте з кожного дріб’язкового приводу.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Перед вами відкриється чимало можливостей. Не розгубіться, метушливість і поспішність лише все зіпсують. У вихідні не забувайте про повноцінний відпочинок, тишу та спокій.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ваші нові ідеї та здібності, які ви розкриєте цього тижня, незабаром принесуть вам успіх. Фінансова ситуація стабільна. Будьте терплячі та дипломатичні з близькими людьми.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Уникайте будь-якого негативу, бо можете піддатися поганому впливу. На роботі не виключена неприємна ситуація, але вона швидко розв'яжеться. Наприкінці тижня постарайтеся залагодити сімейні справи.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). У вас може з'явитися бажання почати щось спочатку. Буде можливість застосувати теоретичні знання на практиці, і результати порадують вас. У вихідні чекайте на несподіваних гостей.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Вдалий час для творчості, професійного росту. Вдасться знайти нестандартне рішення в складній справі, придумати щось оригінальне. Суботу проведіть з друзями, обміняйтесь враженнями.

РИБИ (20.02-20.03). Постарайтеся не піддаватися песимістичному настрою. Просто живіть і радійте життю. Хоч на роботі назрівають великі зміни, це не дуже вплине на результати вашої діяльності.


Повернутися
20.09.2016
Категорія: General
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...