ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Станете більш легкі на підйом. Багато справ нарешті зрушаться з місця. Ситуація на роботі налагодиться, зростуть доходи, та й особисте життя порадує. У вихідні краще побути на самоті.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Можливі цікаві пропозиції щодо роботи й кар'єри, але перш ніж рішуче діяти, добре обміркуйте всі плюси та мінуси. Контролюйте свої слова та дії, навіть якщо почуваєтесь абсолютно правими.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Робота закипить, і ваші успіхи здивують навіть навіть вас самих. Щоб рухатись у такому темпі й надалі, важлива впевненість у собі. Обережніше зі сплесками негативних емоцій.

РАК (22.06-23.07). Упоратися з більшість проблем допоможе ваша завзятість і працездатність, сумлінність і пунктуальність. Ви будете просто приречені на успіх. Хоча ймовірні конфлікти з керівництвом.

ЛЕВ (24.07-23.08). На вас чекає сповнений яскравими подіями тиждень. Це сприятливий час для повернення до нереалізованих грандіозних планів та ідей. Вихідні краще присвятити сім'ї та близьким людям.

ДІВА (24.08-23.09). Декого може поглинути нудьга й апатія до більшості справ. Але вас усе одно змусять працювати. Не забувайте про обіцянки та обов'язки. Скористайтесь зручним моментом наприкінці тижня.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Зосередьтеся на роботі. Саме час зробити помітний прорив до нових висот у бізнесі та кар'єрі. Допомога друзів, однодумців, родичів і навіть хороших знайомих буде дуже цінна для вас.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Зараз треба проявити твердість характеру. А от холодність, черствість і грубість демонструвати не варто. Тільки тоді отримаєте бажане, щось заробите й зросте ваш авторитет.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Досить вдалий період. Будете легкі на підйом, швидко прийматимете кардинальні рішення, але все-таки краще більшу частину часу присвятити завершенню невідкладних справ.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Успіх гарантовано, якщо зможете контролювати свої емоції. Приємні несподіванки подарують гарний настрій вам і вашим близьким. Зробіть щось приємне батькам, коханим, дітям.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). На роботі досить напружені будні, які зачеплять навіть вихідні. Якщо знадобиться допомога, можете розраховувати на колег та близьких друзів. Ділові знайомства відкриють гарні перспективи.

РИБИ (20.02-20.03). Деякі честолюбні плани почнуть реалізовуватися, варто тільки повірити у свої сили. Ваша працездатність зараз може просто творити дива, але у вихідні уникайте неприємних для вас зустрічей.


Повернутися
21.08.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...