ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Станете більш легкі на підйом. Багато справ нарешті зрушаться з місця. Ситуація на роботі налагодиться, зростуть доходи, та й особисте життя порадує. У вихідні краще побути на самоті.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Можливі цікаві пропозиції щодо роботи й кар'єри, але перш ніж рішуче діяти, добре обміркуйте всі плюси та мінуси. Контролюйте свої слова та дії, навіть якщо почуваєтесь абсолютно правими.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Робота закипить, і ваші успіхи здивують навіть навіть вас самих. Щоб рухатись у такому темпі й надалі, важлива впевненість у собі. Обережніше зі сплесками негативних емоцій.

РАК (22.06-23.07). Упоратися з більшість проблем допоможе ваша завзятість і працездатність, сумлінність і пунктуальність. Ви будете просто приречені на успіх. Хоча ймовірні конфлікти з керівництвом.

ЛЕВ (24.07-23.08). На вас чекає сповнений яскравими подіями тиждень. Це сприятливий час для повернення до нереалізованих грандіозних планів та ідей. Вихідні краще присвятити сім'ї та близьким людям.

ДІВА (24.08-23.09). Декого може поглинути нудьга й апатія до більшості справ. Але вас усе одно змусять працювати. Не забувайте про обіцянки та обов'язки. Скористайтесь зручним моментом наприкінці тижня.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Зосередьтеся на роботі. Саме час зробити помітний прорив до нових висот у бізнесі та кар'єрі. Допомога друзів, однодумців, родичів і навіть хороших знайомих буде дуже цінна для вас.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Зараз треба проявити твердість характеру. А от холодність, черствість і грубість демонструвати не варто. Тільки тоді отримаєте бажане, щось заробите й зросте ваш авторитет.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Досить вдалий період. Будете легкі на підйом, швидко прийматимете кардинальні рішення, але все-таки краще більшу частину часу присвятити завершенню невідкладних справ.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Успіх гарантовано, якщо зможете контролювати свої емоції. Приємні несподіванки подарують гарний настрій вам і вашим близьким. Зробіть щось приємне батькам, коханим, дітям.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). На роботі досить напружені будні, які зачеплять навіть вихідні. Якщо знадобиться допомога, можете розраховувати на колег та близьких друзів. Ділові знайомства відкриють гарні перспективи.

РИБИ (20.02-20.03). Деякі честолюбні плани почнуть реалізовуватися, варто тільки повірити у свої сили. Ваша працездатність зараз може просто творити дива, але у вихідні уникайте неприємних для вас зустрічей.


Повернутися
21.08.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.