ЯКІ ПРОДУКТИ ВИКЛИКАЮТЬ ЗАЛЕЖНІСТЬ?

Запам'ятайте раз і назавжди - продукти харчування, які діють на вас як наркотики.

Кава.

Вчені вважають, що твій організм дуже швидко звикає до підбадьорливого ефекту кави. Виною тому кофеїн, який є стимулятором нервової системи. Фахівці вважають, що з часом ти буквально не зможеш працювати і думати без чашки кави.

Шоколад.

Шоколад стимулює відділи головного мозку, що відповідають за задоволення. А, як відомо, щастя багато не буває. Вихід тільки один - знову і знову балувати себе солоденьким.

Сир.

Багато вчених вважають, що сир викликає більш сильне звикання, ніж кава або шоколад. Вся справа в білку козеїні, який своєю дією схожий на морфій. Хоча казеїн не можна назвати наркотиком, він теж має розслаблюючі властивості.

Солодка газована вода.

Систематичне вживання шипучих напоїв може не тільки викликати звикання, а й кардинально змінити обмін речовин. Причому, на думку медиків, достатньо всього один місяць кожен день пити газовану воду, щоб змінити метаболізм в гіршу сторону.

Копченості.

Повірте, натурального м'яса там мізерно мало. А ось добавок і консервантів хоч відбавляй. Саме ці речовини і викликають звикання. Ковбаси та шинка можуть провокувати набір зайвої ваги, привести до проблем з серцево-судинною системою і навіть до смерті.


Повернутися
21.08.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.