ЯК ЗБЕРЕГТИ ЗАСМАГУ

Що потрібно робити, щоб ваша літня засмага радувала вас як можна довше?

                ПОБІЛЬШЕ ВІТАМІНУ А

Оскільки шкіра на сонці стає сухою, їй необхідне підживлення вітаміном А як зовні (у вигляді олії для тіла, що використовується після душу або ванни), так і зсередини. 

ХАРЧУЙТЕСЯ ПРАВИЛЬНО

Включіть у свій раціон молоко, яйця, шпинат, моркву, загалом, червоні й жовті овочі та фрукти. Візьміть собі на замітку: якщо щодня випивати по склянці морквяного соку, починаючи ще з періоду прийняття сонячних ванн, то засмага буде інтенсивнішою і довше збережеться.

ЗВОЛОЖУЙТЕ І ЗАХИЩАЙТЕ ШКІРУ

Обов'язково використовуйте зволожуючий крем. Зволожена шкіра "тримає" засмагу довше. Засоби з позначкою after sun можна продовжувати наносити вже по приїзду з відпустки, оскільки вони сприяють тривалому закріпленню засмаги.

ВІДМОВТЕСЯ ВІД САУНИ

Необхідно тимчасово відмовитися від відвідування лазні й сауни - з розпареної шкіри засмага зійде дуже швидко. Утримайтеся і від використання скраба - ефект буде той же, що й після сауни.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ НАРОДНІ ЗАСОБИ

Для збереження засмаги можна додавати у ванну міцний чай, або робити з нього кубики льоду для вмивання.

Також добре допомагає маска для обличчя з помідорів і сиру (2-3 помідори очистити від шкірочки, розім'яти й змішати з 2 столовими ложками свіжого сиру, чайною ложкою рослинної олії і столовою ложкою молока, нанести суміш на 15-20 хвилин, потім змити маску теплою водою й обполоскати обличчя холодною).


Повернутися
21.08.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.