ЯК ЗБЕРЕГТИ ЗАСМАГУ

Що потрібно робити, щоб ваша літня засмага радувала вас як можна довше?

                ПОБІЛЬШЕ ВІТАМІНУ А

Оскільки шкіра на сонці стає сухою, їй необхідне підживлення вітаміном А як зовні (у вигляді олії для тіла, що використовується після душу або ванни), так і зсередини. 

ХАРЧУЙТЕСЯ ПРАВИЛЬНО

Включіть у свій раціон молоко, яйця, шпинат, моркву, загалом, червоні й жовті овочі та фрукти. Візьміть собі на замітку: якщо щодня випивати по склянці морквяного соку, починаючи ще з періоду прийняття сонячних ванн, то засмага буде інтенсивнішою і довше збережеться.

ЗВОЛОЖУЙТЕ І ЗАХИЩАЙТЕ ШКІРУ

Обов'язково використовуйте зволожуючий крем. Зволожена шкіра "тримає" засмагу довше. Засоби з позначкою after sun можна продовжувати наносити вже по приїзду з відпустки, оскільки вони сприяють тривалому закріпленню засмаги.

ВІДМОВТЕСЯ ВІД САУНИ

Необхідно тимчасово відмовитися від відвідування лазні й сауни - з розпареної шкіри засмага зійде дуже швидко. Утримайтеся і від використання скраба - ефект буде той же, що й після сауни.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ НАРОДНІ ЗАСОБИ

Для збереження засмаги можна додавати у ванну міцний чай, або робити з нього кубики льоду для вмивання.

Також добре допомагає маска для обличчя з помідорів і сиру (2-3 помідори очистити від шкірочки, розім'яти й змішати з 2 столовими ложками свіжого сиру, чайною ложкою рослинної олії і столовою ложкою молока, нанести суміш на 15-20 хвилин, потім змити маску теплою водою й обполоскати обличчя холодною).


Повернутися
21.08.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...