ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Успішний тиждень, якщо дотримуватися певних правил і перевірених методів. В роботі можливі певні труднощі, перед якими не варто відступати. У вихідні не сидіть у чотирьох стінах.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Цього тижня постарайтесь бути терплячими та дипломатичними у будь-якому спілкуванні. Не варто втручатися у чужі проблеми та інтриги, вас можуть заманити в якусь фінансову пастку.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Не будуйте грандіозних планів, зараз час трохи відпочити, а потім зі свіжими силами піти на штурм своєї мети. У кар'єрі та особистому житті відмовтеся від зайвого та обтяжливого.

РАК (22.06-23.07). Прислухайтеся до своєї інтуїції, зберіться з думками - тоді ви зможете приймати такі рішення, які забезпечать і успіх, і процвітання, і відчуття повного щастя. У вихідні повеселіться з друзями.

ЛЕВ (24.07-23.08). Не зашкодить зайва обережність, тоді ваші таємні мрії можуть стати реальністю. У роботі та особистому житті не нервуйте, зосередьтеся на головній справі, тоді багато чого встигнете.

ДІВА (24.08-23.09). Трохи складний період. Не пливіть проти течії. Вашу життєву активність можуть стримувати деякі об’єктивні причини та люди, які вас оточують у повсякденному житті та бізнесі.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Постарайтеся скласти план термінових, першочергових дій, інакше потонете в численних клопотах. Не давайте приводів для заздрощів, а в вихідні відпочиньте так, як подобається.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Можливо, тиждень буде напруженим через великий обсяг роботи, зате нагородою стане додатковий прибуток. Не втрачайте контролю над емоціями, у будь-якій ситуації поводьтесь спокійно.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Будете багато спілкуватися, але постарайтеся при цьому не сваритися і привселюдно не з'ясовувати стосунки з близькими людьми та колегами. У вихідні бажано не спізнюватися.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Зірки обіцяють спокійний тиждень і гарний настрій, особливо якщо ви дозволите собі відпочити. Поточні проблеми вдасться вирішити. У вихідні з'явиться шанс успішної поїздки.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Правильно зважте свої сили, час та можливості, виправте помилки та недоліки - й тоді багато чого встигнете зробити. У суботу вимальовуються гарні події й привабливі перспективи.

РИБИ (20.02-20.03). Вас очікують сприятливі життєві зміни, не варто лякатися їх. Контакти й зустрічі заберуть багато часу і хвилювань, але принесуть у майбутньому моральне та матеріальне задоволення.


Повернутися
16.08.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...