ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Успішний тиждень, якщо дотримуватися певних правил і перевірених методів. В роботі можливі певні труднощі, перед якими не варто відступати. У вихідні не сидіть у чотирьох стінах.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Цього тижня постарайтесь бути терплячими та дипломатичними у будь-якому спілкуванні. Не варто втручатися у чужі проблеми та інтриги, вас можуть заманити в якусь фінансову пастку.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Не будуйте грандіозних планів, зараз час трохи відпочити, а потім зі свіжими силами піти на штурм своєї мети. У кар'єрі та особистому житті відмовтеся від зайвого та обтяжливого.

РАК (22.06-23.07). Прислухайтеся до своєї інтуїції, зберіться з думками - тоді ви зможете приймати такі рішення, які забезпечать і успіх, і процвітання, і відчуття повного щастя. У вихідні повеселіться з друзями.

ЛЕВ (24.07-23.08). Не зашкодить зайва обережність, тоді ваші таємні мрії можуть стати реальністю. У роботі та особистому житті не нервуйте, зосередьтеся на головній справі, тоді багато чого встигнете.

ДІВА (24.08-23.09). Трохи складний період. Не пливіть проти течії. Вашу життєву активність можуть стримувати деякі об’єктивні причини та люди, які вас оточують у повсякденному житті та бізнесі.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Постарайтеся скласти план термінових, першочергових дій, інакше потонете в численних клопотах. Не давайте приводів для заздрощів, а в вихідні відпочиньте так, як подобається.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Можливо, тиждень буде напруженим через великий обсяг роботи, зате нагородою стане додатковий прибуток. Не втрачайте контролю над емоціями, у будь-якій ситуації поводьтесь спокійно.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Будете багато спілкуватися, але постарайтеся при цьому не сваритися і привселюдно не з'ясовувати стосунки з близькими людьми та колегами. У вихідні бажано не спізнюватися.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Зірки обіцяють спокійний тиждень і гарний настрій, особливо якщо ви дозволите собі відпочити. Поточні проблеми вдасться вирішити. У вихідні з'явиться шанс успішної поїздки.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Правильно зважте свої сили, час та можливості, виправте помилки та недоліки - й тоді багато чого встигнете зробити. У суботу вимальовуються гарні події й привабливі перспективи.

РИБИ (20.02-20.03). Вас очікують сприятливі життєві зміни, не варто лякатися їх. Контакти й зустрічі заберуть багато часу і хвилювань, але принесуть у майбутньому моральне та матеріальне задоволення.


Повернутися
16.08.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.