ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Доведеться багато рухатися й напружено трудитися, щоб домогтися бажаного результату. Якщо навколо виникнуть якісь інтриги, прислухайтеся до внутрішнього голосу та будьте напоготові.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Буде важливою сфера фінансів - тут важливо все врахувати і продумати до щонайменших дрібниць. Рідні та близькі допоможуть своїми порадами, але остаточний вибір - за вами.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Говорити багато про справи не варто, краще їх просто робити. Чим більше докладете зусиль, тим кращих доможетеся результатів. У вихідні постарайтеся бути разом з коханими.

РАК (22.06-23.07). Не забувайте про розсудливість та зберігайте внутрішню рівновагу. Цінуйте й використовуйте те, що маєте, будьте вдячні будь-яким подарункам долі. Вихідні – час нових мрій та планів.

ЛЕВ (24.07-23.08). Досить неспокійний, метушливий період. У першу чергу займайтеся своїми обов’язками, терміновими проблемами, решту поки відкладіть. Не критикуйте інших людей, думайте про себе.

ДІВА (24.08-23.09). Не поспішайте і не панікуйте, якщо щось піде не так, як ви планували. Проаналізуйте ситуацію - це заощадить вам час і сили. Вихідні присвятіть активному відпочинку та оздоровленню.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вдалий тиждень для реалізації нових ідей. Прихильність начальства і колег забезпечена. А от стосунки з близькими вам людьми не повинні постраждати від ваших слів.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Нарешті зможете зрозуміти свою натуру й усвідомити своє місце у житті. Зросте інтерес до всього, що вас оточує. Будь-яка ваша ініціатива має високі шанси реалізуватись. Дійте!

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Не намагайтесь вирішити всі проблеми одночасно, не беріться за щось грандіозне та непідйомне. Мало що з цього вийде. Просто визначте щось одне, головне, і не відволікайтесь на сторонні справи.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Тиждень обіцяє різні турботи й не завжди приємні сюрпризи. Менше реагуйте на новини та слова сторонніх, більше довіряйте власній інтуїції та приймайте самостійні рішення.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Роботи буде багато, причому у різних сферах. Постарайтесь, щоб ваші можливості відповідали вашим планам. І навчіться відстоювати свої інтереси та казати «ні». Вихідні – для цікавих поїздок.

РИБИ (20.02-20.03). Нарешті починають реалізовуватися ваші заповітні плани та задуми. Багато чого можете встигнути – сили будуть, було би бажання. У вихідні займіться облаштуванням, ремонтом житла.


Повернутися
09.08.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...