ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Доведеться багато рухатися й напружено трудитися, щоб домогтися бажаного результату. Якщо навколо виникнуть якісь інтриги, прислухайтеся до внутрішнього голосу та будьте напоготові.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Буде важливою сфера фінансів - тут важливо все врахувати і продумати до щонайменших дрібниць. Рідні та близькі допоможуть своїми порадами, але остаточний вибір - за вами.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Говорити багато про справи не варто, краще їх просто робити. Чим більше докладете зусиль, тим кращих доможетеся результатів. У вихідні постарайтеся бути разом з коханими.

РАК (22.06-23.07). Не забувайте про розсудливість та зберігайте внутрішню рівновагу. Цінуйте й використовуйте те, що маєте, будьте вдячні будь-яким подарункам долі. Вихідні – час нових мрій та планів.

ЛЕВ (24.07-23.08). Досить неспокійний, метушливий період. У першу чергу займайтеся своїми обов’язками, терміновими проблемами, решту поки відкладіть. Не критикуйте інших людей, думайте про себе.

ДІВА (24.08-23.09). Не поспішайте і не панікуйте, якщо щось піде не так, як ви планували. Проаналізуйте ситуацію - це заощадить вам час і сили. Вихідні присвятіть активному відпочинку та оздоровленню.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вдалий тиждень для реалізації нових ідей. Прихильність начальства і колег забезпечена. А от стосунки з близькими вам людьми не повинні постраждати від ваших слів.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Нарешті зможете зрозуміти свою натуру й усвідомити своє місце у житті. Зросте інтерес до всього, що вас оточує. Будь-яка ваша ініціатива має високі шанси реалізуватись. Дійте!

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Не намагайтесь вирішити всі проблеми одночасно, не беріться за щось грандіозне та непідйомне. Мало що з цього вийде. Просто визначте щось одне, головне, і не відволікайтесь на сторонні справи.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Тиждень обіцяє різні турботи й не завжди приємні сюрпризи. Менше реагуйте на новини та слова сторонніх, більше довіряйте власній інтуїції та приймайте самостійні рішення.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Роботи буде багато, причому у різних сферах. Постарайтесь, щоб ваші можливості відповідали вашим планам. І навчіться відстоювати свої інтереси та казати «ні». Вихідні – для цікавих поїздок.

РИБИ (20.02-20.03). Нарешті починають реалізовуватися ваші заповітні плани та задуми. Багато чого можете встигнути – сили будуть, було би бажання. У вихідні займіться облаштуванням, ремонтом житла.


Повернутися
09.08.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.