ПІСЛЯ ТЕХАСУ Й АРІЗОНИ: УКРАЇНА БУДЕ НАПРЯМУ КУПУВАТИ ВЖИВАНУ СІЛЬГОСПТЕХНІКУ З США

Джейсон Гейссар, Президент Structured Trade Finance Corporation, на зустрічі з міністром агрополітики України Тарасом Кутовим обговорили можливості постачання доступної сільгосптехніки для українського споживача.

Темою розмови став спільний проект продажу та купівлі вживаних комбайнів та тракторів зі США та ЄС «Поставка вживаного сільськогосподарського обладнання для України».

За словами Джейсона Гейссара, у проекті візьмуть участь такі всесвітньо відомі компанії, як John Deer, CNH, Claas.

 Представник американської сторони наголосив: «Поставка обладнання проходитиме від прямих дилерів. Уживанні сертифіковані комбайни того ж бренду та потужності коштуватимуть половину чи навіть менше, ніж нові. Якісне технічне обладнання допоможе збільшити продуктивність сільського виробника та обсяги експорту до європейських країн».

 Підтримка малого та середнього фермерства — головне завдання для Мінагрополітики, вважає український міністр. Сьогодні вони не мають коштів на самостійне придбання дорогої та якіснiшої техніки. Тому одним iз правильних рішень є спільна розробка лізингової системи.

 Наразі у структурі машинно-тракторного парку аграрних підприємств України, особистих селянських та фермерських господарств, за даними прес-служби Мінагрополітики, трактори (309 тисяч одиниць) складають: 80 відсотків вітчизняного виробництва та країн СНД; 1,7 — компанії «Джон-Дір»; 1,1 — Кейс; 0,3% — Клаас; 5,1 відсотка — YTO, Фотон (Китай) та інші. Майже 80 відсотків iз наявних технічних засобів відпрацювали амортизаційний термін.

 Міністерство аграрної політики та продовольства України протягом 2013–2016 років здійснює супровід низки інвестиційних проектів для налагодження виробництва сучасної сільськогосподарської техніки вітчизняними підприємствами сільськогосподарського машинобудування із залученням інвестицій, у тому числі іноземних.


Повернутися
09.08.2016
Категорія: Господар
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Люди діляться на багатих і бідних. При цьому і багатство, і бідність є випробуванням. Проте бідність — більш легкий, зручний хрест,  у той час як багатство — більш важкий. Науковці говорять навіть про гедонізм бідних — їм властиве переживання катарсису від своєї безумовної порядності порівняно із "вкраденими статками олігархів". При цьому цікаво, що "багаті", тобто всі ті, хто не сприймає себе «бідним», узагалі не оперують таким примітивним розшаруванням "багатий - бідний", тож дискурс протистояння «бідні-багаті» створюється самими бідними. Ознака, за якою «бідні» відносять тих чи інших людей до цих двох класів, є також примітивна - це самовизначення особистості: якщо людина радо себе зараховує до бідних, то це "наш!", і саме в цей момент запускається полум'яна риторика "ми бідні - а вони багаті, та вони нам, бідним...".  Питання влади над своїм життям для бідного не стоїть - бо "владою користуються багаті, аби поневолювати бідних і робити їх ще біднішими".

На думку психологів, в людини грошей стільки, скільки вона дозволяє собі. Я б сформулював це так:  справжні багатство чи бідність не у гаманці, а в голові… Так звана бідність – це насправді невміння користуватися своїм багатством. Ми відкладаємо кошти «на чорний день», нові речі – «на потім». В результаті отримуємо життя з чорних днів, і це «потім» ніколи не настає. Відкрию вам таємницю: «потім» не існує. Є тільки зараз. А в ньому є люди, які як кремінь, або як губка, або ж як мед. Щоб отримати щось від людини-кременя, треба щосили  її стукати. Щоб отримати щось у людини-губки —  треба довго її тиснути. А людина-мед розливається для усіх сама…