ЯБЛУЧНИЙ ОЦЕТ - ВІД БОЛЮ В ГОРЛІ

Погода в серпні вже непередбачувана — на сонці спека, а в тіні та під вітерцем  холодно. Застудилися  і тепер страждаєте від болю в горлі? Яблучний оцет — швидкий, природний засіб, який можна використовувати для лікування болю в горлі.

Серед багатьох речей, які використовуються при лікуванні ангіни, яблучний оцет заслуговує особливої уваги. Він зустрічається на кухні у більшості сімей і цілком досяжний. Приведемо властивості яблучного оцту, які роблять його незамінним в деяких випадках для лікування ангіни.

    Яблучний оцет володіє антибактеріальними властивостями, які допомагають в боротьбі з мікробами порожнини рота.

    Так як яблучний оцет має високий рівень кислотності, він допомагає знизити рівень рН тканин порожнини рота і позбутися від бактерій, що викликають біль в горлі.

    Яблучний оцет є багатим джерелом інсуліну, який допомагає підвищити імунітет за рахунок збільшення числа Т-клітин і білих кров’яних тілець.

    Яблучний оцет є природним відхаркувальним засобом, який допомагає у виведенні мокротиння.

Способи використання яблучного оцту для лікування болю в горлі

Яблучний оцет є надзвичайно універсальним рішенням. Ось деякі з найбільш широко застосовуваних методів лікування болю в горлі.

    Розведений яблучний оцет. Змішайте 2 ст. ложки яблучного оцту з приблизно 240 мл води. Вода може бути кімнатної температури або теплою. Додайте трохи меду в розчин для заспокійливої дії. Перемішайте всі інгредієнти і пийте цю суміш 2-3 рази в день.

    Яблучний оцет, лимонний чай і мед. До чайної ложки яблучного оцту додайте чайну ложку меду, сік 1/4 лимона і невелику щіпку гіркого перцю. Змішайте всі інгредієнти і вилийте в чашку з гарячою водою. Повільно пийте цю рідину, потягуючи, відчуваючи, як біль в горлі заспокоюється в процесі. Для досягнення найкращих результатів за короткий проміжок часу рекомендується пити цю суміш чотири рази на день.

    Яблучний оцет із сіллю. Додайте трохи солі в 2 ст. ложки яблучного оцту. Візьміть 1/2 склянки теплої води і перемішайте. Цей розчин слід використовувати для полоскань 3-4 рази на день.

Найкраще про використання яблучного оцту при лікуванні болю в горлі є те, що немає ніяких побічних ефектів, що виникають при його вживанні. Це природний спосіб боротьби з болем в горлі і іншими проблемами, що виникають при переохолодженні.


Повернутися
09.08.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.