ЯБЛУЧНИЙ ОЦЕТ - ВІД БОЛЮ В ГОРЛІ

Погода в серпні вже непередбачувана — на сонці спека, а в тіні та під вітерцем  холодно. Застудилися  і тепер страждаєте від болю в горлі? Яблучний оцет — швидкий, природний засіб, який можна використовувати для лікування болю в горлі.

Серед багатьох речей, які використовуються при лікуванні ангіни, яблучний оцет заслуговує особливої уваги. Він зустрічається на кухні у більшості сімей і цілком досяжний. Приведемо властивості яблучного оцту, які роблять його незамінним в деяких випадках для лікування ангіни.

    Яблучний оцет володіє антибактеріальними властивостями, які допомагають в боротьбі з мікробами порожнини рота.

    Так як яблучний оцет має високий рівень кислотності, він допомагає знизити рівень рН тканин порожнини рота і позбутися від бактерій, що викликають біль в горлі.

    Яблучний оцет є багатим джерелом інсуліну, який допомагає підвищити імунітет за рахунок збільшення числа Т-клітин і білих кров’яних тілець.

    Яблучний оцет є природним відхаркувальним засобом, який допомагає у виведенні мокротиння.

Способи використання яблучного оцту для лікування болю в горлі

Яблучний оцет є надзвичайно універсальним рішенням. Ось деякі з найбільш широко застосовуваних методів лікування болю в горлі.

    Розведений яблучний оцет. Змішайте 2 ст. ложки яблучного оцту з приблизно 240 мл води. Вода може бути кімнатної температури або теплою. Додайте трохи меду в розчин для заспокійливої дії. Перемішайте всі інгредієнти і пийте цю суміш 2-3 рази в день.

    Яблучний оцет, лимонний чай і мед. До чайної ложки яблучного оцту додайте чайну ложку меду, сік 1/4 лимона і невелику щіпку гіркого перцю. Змішайте всі інгредієнти і вилийте в чашку з гарячою водою. Повільно пийте цю рідину, потягуючи, відчуваючи, як біль в горлі заспокоюється в процесі. Для досягнення найкращих результатів за короткий проміжок часу рекомендується пити цю суміш чотири рази на день.

    Яблучний оцет із сіллю. Додайте трохи солі в 2 ст. ложки яблучного оцту. Візьміть 1/2 склянки теплої води і перемішайте. Цей розчин слід використовувати для полоскань 3-4 рази на день.

Найкраще про використання яблучного оцту при лікуванні болю в горлі є те, що немає ніяких побічних ефектів, що виникають при його вживанні. Це природний спосіб боротьби з болем в горлі і іншими проблемами, що виникають при переохолодженні.


Повернутися
09.08.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...