ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Активний тиждень, все складеться вдало. На роботі намічаються зміни, тож маєте шанс професійного і кар'єрного росту. Друзі допоможуть втілити в життя нові ідеї та сміливі починання.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Порадують новини, що стосуються вашого особистого та сімейного життя. Час починати наступ на всіх життєвих фронтах. Підтримка впливових людей буде вчасною і доречною.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Демонструючи свої знання і таланти, поводьтесь хоч іноді стримано. Уважніше прислухайтеся до свого внутрішнього голосу – саме він здатен підказати правильне рішення.

РАК (22.06-23.07). Ваші грандіозні цілі та задуми поки що не озвучуйте, бо їх доведеться дещо змінити, і тоді все у вас вийде. Не забувайте про організованість і розумний компроміс у стосунках з рідними.

ЛЕВ (24.07-23.08). Якщо наштовхнетесь на перешкоди, не йдіть напролом, відкладіть остаточне вирішення проблем на потім. У вихідні вдома й на відпочинку постарайтесь не створювати конфліктних ситуацій.

ДІВА (24.08-23.09). На вас очікує могутній сплеск активності у професійній та діловій сферах. Все у вас вийде, але будьте пильні – примхливе везіння може відвернутися у будь-який момент. Досить емоційні вихідні.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Цього тижня для вас мовчання – золото. Якщо не проговоритеся про щось важливе, у вашому житті відкриються нові перспективи. У вихідні найкращий відпочинок – тиша та спокій.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Тримаєтеся подалі від бурхливих подій та авантюрних історій і не надто довіряйте оточуючим. На роботі цілком сприятливий період, є шанс попрацювати за двох і заробити.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Більшість справ рухатиметься за інерцією, тож беріться за те, що добре знайоме і дається легко. А тим часом попрацюйте над собою, відпочиньте, оздоровтеся, оновіть гардероб.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Насичений різними подіями та новинами тиждень. За умови активності та швидкої реакції на чужі підступи, з'явиться непоганий шанс реалізувати свої творчі та організаційні здібності.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Присвятіть цей тиждень домашнім справам та близьким людям. Постарайтеся чимшвидше втілити задумане в життя, починайте діяти вже зараз, для сумнівів та лінощів немає часу!

РИБИ (20.02-20.03). Доброзичливість і гнучкість у відносинах з близькими та малознайомими людьми допоможуть уникнути великих проблем. У вихідні ви чудово проявите приховані лідерські якості.


Повернутися
30.07.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.