ГОРОСКОП

Овен. Поради друзів та колег по роботі, яким ви довіряєте, будуть не зайвими. Для вкладання грошей у спільний бізнес тепер не слушний момент. Робота може стати більш напруженою. Нервові перевантаження необхідно знімати, тому не відмовляйтеся від зустрічей із друзями у вихідні.

Телець. У вас з’явиться багато способів досягти бажаного й просунутися кар’єрними сходами. Домогтися цього можна лише завдяки своїй праці. Затівати сварки й конфлікти небажано, на випади недоброзичливців краще не звертати увагу. У вихідні зірки радять відпочити якнайдалі від дому.

Близнюки.
Виявіть свої лідерські якості, це буде дуже важливо, але не приймайте відповідальних рішень. Матимете схильність безпідставно ображатися на тих, хто поряд, тож постарайтеся докласти максимум зусиль, щоб приборкати неконтрольоване роздратування. У вихідні займіться спортом.

Рак. Не виключені непередбачувані проблеми в роботі. При спілкуванні з тими, хто оточує вас, можете розраховувати на повне взаєморозуміння. Ваші інтелектуальна активність і ділова хватка виявляться на висоті. У вихідні можливі несподівані пригоди, але розсудливість бажано не втрачати.

Лев. Постарайтеся бути дисциплінованими й пунктуальними, тоді багато проблем вирішиться успішно та вигідно, відкриваючи вам шлях до нових досягнень. Ваші працездатність та ініціатива будуть гідно оцінені. У вихідні більше уваги приділіть родині або зустріньтеся зі старими друзями.

Діва. Ваша здатність самостійно вирішувати майже всі свої справи залишиться при вас. Час на роботу й відпочинок розподіляйте раціонально. Намагайтеся дотримуватися обережності та обачності. Відпочинку й розвагам потрібно присвятити вихідні.

Терези. Є ризик великих втрат, тому намагайтеся не вплутуватися в авантюри. Усі питання, які виникатимуть, будете вирішувати швидко й завзято. У вихідні уникайте зайвої суєти. Цей час буде сповнений для вас романтикою, красою та підвищеною увагою всіх тих, хто вас оточує.

Скорпіон. Не бійтеся ризикувати і дійте – у вас з’явиться можливість реалізувати навіть свої найсміливіші плани. Дипломатичність дозволить вирішити матеріальні труднощі. Виявіть увагу та терпіння, тоді справи складатимуться вдало. Вихідні порадують вас новими захопленнями й зустрічами з друзями.

Стрілець. Обсяг навантаження на роботі бажано планувати більш ретельно. Невдачі по дрібницях провокують роздратування, тому постарайтеся відгородитися від непотрібних контактів і будьте готові до можливих проблем у сімейних справах. У вихідні виявіть належну активність, тоді вони пройдуть вдало.

Козеріг. У справах імовірні певні труднощі. Не дослухайтеся до вдаваних доброзичливців та «майстрів» давати поради, приймайте рішення самостійно. Усе задумане має шанс здійснитися, варто лише цього бажати по-справжньому. У вихідні можливі ускладнення у взаєминах із близькими й рідними.

Водолій. Будете схильні до спонтанних дій, що може трохи заважати. Намагайтеся не обіцяти зайвого, дотримуйтеся помірності. Уникайте протиріч із начальством і зберігайте пунктуальність. У вихідні є ймовірність отримання перекрученої інформації, тож не поспішайте починати щось нове.

Риби. Імовірно, станете центром загальної уваги, до ваших ідей уважно прислухатимуться. Друзі допоможуть розвіятися. У вихідні ваші рішучість, чарівність і впевненість у собі повинні скорити не одне серце. У неділю справа, якій ви присвятили багато часу й сил, може нарешті принести приємні плоди.


Повернутися
17.07.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...