ГОРОСКОП

Овен 21 березня – 20 квітня

Зараз не найкращий час для старту своєї справи або початку інших грандіозних проектів. Замість того щоб витрачати сили на марні спроби пробити лобом кам’яну стіну, направте свою енергію в інше русло. Наприклад, спробуйте налагодити стосунки зі старшими членами сім’ї. Влаштуйте для них приємний сюрприз або несподівано відвідайте їх, заїхавши в гості.

Телець (21 квітня – 20 травня

На цьому тижні забудьте про шопінг, салонах краси і дорогих вечірках. Піддавшись емоціям, ви, як завжди, витратите на дрібнички майже всі свої заощадження. І незабаром пошкодуєте про це. На цьому тижні у вас з’явиться можливість набагато ефективніше використовувати свої заощадження – можливо, вам запропонують цікаву угоду. Не пропустіть свій шанс.

Близнюки 21 травня – 21 червня

При зустрічі з новими людьми не поспішайте з ходу ділитися з ними діловими планами щодо майбутнього і потаємними бажаннями. Ви ризикуєте стати жертвою недобросовісних партнерів по бізнесу або помилкових приятелів, які прикинуться вашими друзями. Не поспішайте приймати будь-яких рішень. Краще зверніться за порадою до колег. Як кажуть, довіряй, але перевіряй.

Рак 22 червня – 22 липня

найближчим часом будьте готові до кардинальних змін в особистому житті. Обставини будуть складатися не найкращим чином, і вам залишиться тільки, що стримати свій запал. Щоб не зіпсувати відносин з коханим, постарайтеся дати йому велику свободу і не контролювати всі його дії.

Лев 23 липня – 23 серпня

У вас попереду успішна тиждень. Парі або суперечки з друзями, угоди з колегами по роботі або звичайна лотерея – вам буде везти по-крупному. Красномовність та вміння переконувати – ось ваш головний козир. Завдяки йому ви зумієте взяти гору не тільки в суперечках, але і поліпшити відносини з начальством.

Діва 24 серпня – 23 вересня

Прийшла пора проявити увагу до близьким людям, які оточують вас і підтримують у найскладніші хвилини. Можливо, комусь з них зараз теж необхідна підтримка, так що ви зможете відплатити їм за їхню доброту. Якщо ви давно плануєте зробити відповідальний крок або прийняти важливе рішення, зробіть це в понеділок або зовсім відмовтеся від цієї затії.

Ваги 24 вересня – 23 жовтня

На цьому тижні вас чекає несподіване поповнення капіталу. Однак це не привід спустити все на дурничку. Краще почніть планувати свою відпустку – визначтеся з видом відпочинку, забронюйте путівку або купіть квитки на літак. У вихідні чекайте зустрічі зі старим другом або шанувальником, який подарує вам масу позитивних емоцій.

Скорпіон 24 жовтня – 22 листопада

Нехай зараз не найкращий час для якихось конкретних дій, однак хто вам заважає будувати плани? Подумайте про зміну місця роботи або про свою освіту. Можливо, варто записатися на курси іноземних мов, подумати про другу вищу освіту або придумати собі цікаве хобі. Зміни підуть вам на користь. В особистому житті все буде рівно і без зайвих емоцій. Хоча, може бути, це й на краще.

Стрілець 23 листопада – 21 грудня

У понеділок і вівторок вам потрібно бути насторожі, особливо це стосується вашого здоров’я. Зведіть до мінімуму всі переживання, нервові стреси і не погоджуйтеся на сумнівні авантюри. Якщо ви займаєте керівну посаду, уникайте участі у великих угодах і не вкладайте великі суми в підозрілі підприємства. У вихідні дозвольте собі розслабитися – влаштуйте культурну програму, запишіться в салон краси або сходіть на спортивний захід.

Козеріг 22 грудня – 20 січня

На початку тижня ви дізнаєтеся новину, яка принесе вам величезне полегшення. Завдяки їй у вашому житті знову настане ясність. Це так сприятливо позначиться на вашій роботі, що ваш знову пробуджений ентузіазм відзначить навіть начальство. Що ж, у найближчому майбутньому можна очікувати підвищення в посади, премії або збільшення заробітної плати.

Водолій 21 січня – 19 лютого

На цьому тижні вам слід утриматися від проектів, пов’язаних з капіталовкладенням. Підсумок може вас серйозно розчарувати. Краще приділіть увагу своєму особистому житті, адже ближче до вихідних вам належить зустріч з дуже цікавою людиною. Постарайтеся справити сприятливе враження і не поспішайте з висновками. Зараз все залежить від вас.

Риби 20 лютого – 20 березня

Як би вас не дратувало поведінку близької людини, постарайтеся не читати йому нотацій. Це може призвести до нових сварок і глобального нерозуміння. Краще, навпаки, проявіть максимум турботи і участі по відношенню до нього. Ваша мудрість, розважливість і терпіння будуть винагороджені з лишком.

Гороскоп наданий журналом Hello


Повернутися
10.07.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.