ЗАЛІЩИКИ КЛИЧУТЬ НА ФЕСТИВАЛЬ

16-17 липня у Заліщиках Тернопільської області відбудеться фестиваль «Заліщики-фест».

Проводиться він з нагоди святкування 250-річчя надання місту Магдебурзького права.

Як повідомили організатори, на гостей чекає насичена програма, майстер-класи з гончарства, різьби по дереву, писанкарства, багато музики від відомих українських гуртів та незабутні екскурсії околицями міста.

Серед гуртів, які завітають на фестиваль, будуть «Mad Heads», «Los Colorados», «Kozak System», «Фіолет», «Фліт, «Оратанія», «Медовий полин», «Шосте чуття» , юна «зірочка», переможець «Голосу країни» Роман Сасанчин та інші. Для наймолодших учасників свята — квести, дитяча зона, ігрова зона, атракціони.

Окрім музичної програми, фестиваль буде доповнюватись різноманітними розважальними локаціями: спортивні зони, літературна зона, , караоке, ярмарка, майстер класи. Заради комфорту гостей фесту, на території працюватиме налагоджена фестивальна інфраструктура – наметове містечко, фудкорти, пункти підзарядки телефонів, біотуалети, та інші зручності. Вхід на подію вільний.


Повернутися
10.07.2016
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.