ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). На вас очікують успіхи в діловій кар'єрі, де непогані шанси продемонструвати свої найкращі якості та здібності. Важливі події можуть відбутися у сфері близьких особистих стосунків.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Нарешті настав період внутрішнього комфорту та відпочинку. Помітно спаде емоційна напруга, відступлять деякі перешкоди на роботі, поліпшаться взаємини з людьми вдома і поза ним.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Тиждень порадує успіхами та цікавими подіями. Висока ймовірність реалізації планів у сфері професійного і кар'єрного росту. В особистих та сімейних стосунках час стабільності і миру.

РАК (22.06-23.07). Це ваш тиждень. Ви сповнені ентузіазму та енергії. Вас самих здивує неабияке почуття впевненості у своїх силах. Що й казати про інших. Нарешті побачите перспективу і зробите правильні висновки.

ЛЕВ (24.07-23.08). Удача на вашому боці. Успіх можливий там, де є простір для творчості, лідерства, реалізації свіжих ідей. Вам навіть можуть запропонувати вигідну й цікаву роботу. Вихідні – для особистого життя.

ДІВА (24.08-23.09). Зросте активність як у сфері неформальних відносин, так і в серйозних ділових контактах. Настрій буде бадьорим. Розберетеся з купою справ, які нагромадилися за останні місяці.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Час серйозної і напруженої роботи заради чітко визначеної мети. Ймовірні успіхи у кар'єрній сфері, однак не робіть різких рухів. У вихідні може трапитися не зовсім випадкове знайомство.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Сприятливий період. До вас усі прислухаються. Але почуйте й інших. Маєте шанс показати свої найкращі якості як в особистих відносинах, так і в діловому житті, кар’єрі, бізнесі.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Нарешті стане спокійніше та простіше. Знизиться загальна напруга, легше підуть справи на роботі. Однак надто не розслабляйтесь і не розпускайтесь. Вихідні – для дому.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Цього тижня можете зустріти людину, що згодом зіграє важливу роль у вашому житті. Ймовірна пропозиція вигідної поїздки. З'являються нові перспективи в особистій сфері.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Сприятливий, оптимістичний період, беріться за роботу, є шанс поправити фінансове становище. У сімейному житті мир та взаємна підтримка. Будьте обережніші у спілкуванні у п’ятницю.

РИБИ (20.02-20.03). Гарні перспективи у тих, хто буде активним на роботі й у вирішенні побутових проблем і винахідливим у фінансовій сфері. Гроші будуть, однак постарайтесь їх правильно їх розподілити.


Повернутися
03.07.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...