ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). На вас очікують успіхи в діловій кар'єрі, де непогані шанси продемонструвати свої найкращі якості та здібності. Важливі події можуть відбутися у сфері близьких особистих стосунків.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Нарешті настав період внутрішнього комфорту та відпочинку. Помітно спаде емоційна напруга, відступлять деякі перешкоди на роботі, поліпшаться взаємини з людьми вдома і поза ним.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Тиждень порадує успіхами та цікавими подіями. Висока ймовірність реалізації планів у сфері професійного і кар'єрного росту. В особистих та сімейних стосунках час стабільності і миру.

РАК (22.06-23.07). Це ваш тиждень. Ви сповнені ентузіазму та енергії. Вас самих здивує неабияке почуття впевненості у своїх силах. Що й казати про інших. Нарешті побачите перспективу і зробите правильні висновки.

ЛЕВ (24.07-23.08). Удача на вашому боці. Успіх можливий там, де є простір для творчості, лідерства, реалізації свіжих ідей. Вам навіть можуть запропонувати вигідну й цікаву роботу. Вихідні – для особистого життя.

ДІВА (24.08-23.09). Зросте активність як у сфері неформальних відносин, так і в серйозних ділових контактах. Настрій буде бадьорим. Розберетеся з купою справ, які нагромадилися за останні місяці.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Час серйозної і напруженої роботи заради чітко визначеної мети. Ймовірні успіхи у кар'єрній сфері, однак не робіть різких рухів. У вихідні може трапитися не зовсім випадкове знайомство.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Сприятливий період. До вас усі прислухаються. Але почуйте й інших. Маєте шанс показати свої найкращі якості як в особистих відносинах, так і в діловому житті, кар’єрі, бізнесі.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Нарешті стане спокійніше та простіше. Знизиться загальна напруга, легше підуть справи на роботі. Однак надто не розслабляйтесь і не розпускайтесь. Вихідні – для дому.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Цього тижня можете зустріти людину, що згодом зіграє важливу роль у вашому житті. Ймовірна пропозиція вигідної поїздки. З'являються нові перспективи в особистій сфері.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Сприятливий, оптимістичний період, беріться за роботу, є шанс поправити фінансове становище. У сімейному житті мир та взаємна підтримка. Будьте обережніші у спілкуванні у п’ятницю.

РИБИ (20.02-20.03). Гарні перспективи у тих, хто буде активним на роботі й у вирішенні побутових проблем і винахідливим у фінансовій сфері. Гроші будуть, однак постарайтесь їх правильно їх розподілити.


Повернутися
03.07.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.