ГОРОСКОП

Овен 21 березня – 20 квітня
Незважаючи на те, що просування по кар’єрних сходах вам поки не світить, вашим успіхам на любовному фронті можна позаздрити. На цьому тижні ви зустрінете цікавого людини, відносини з яким будуть розвиватися, як у кіно. Однак не варто повністю віддаватися емоціям, тримайте руку на пульсі. Майбутнє залежить тільки від вас.

Телець (21 квітня – 20 травня
На цьому тижні вас сміливо можна назвати щасливчиком. Зараз ви зможете повернутися до втрачених раніше можливостям як у кар’єрі, так і в стосунках з протилежною статтю. Будьте уважні і обережні, щоб не зробити прикрого промаху. Ловіть момент і виправляйте допущені раніше помилки! Другого такого шансу не буде.

Близнюки 21 травня – 21 червня
Приділіть особливу увагу ділової зустрічі, яка призначена на другу половину тижня. Вона може стати переломним моментом у вашій кар’єрі, як у хорошому, так й у поганому сенсі. Не намагайтеся загравати з начальством. У спірних ситуаціях робіть акцент не на відданість компанії, а на свій професіоналізм.

Рак 22 червня – 22 липня
На цьому тижні ви зустрінете людину, з якою вас колись пов’язувала міцна дружба або більше трепетні відносини. Не треба покладати на цю зустріч великих надій або піддаватися меланхолії. Повернути час назад неможливо. Постарайтеся викинути з голови минуле і приділяти більше уваги своєму новому партнеру.

Лев 23 липня – 23 серпня
Настав слушний час для зміни місця роботи або започаткування власного бізнесу. Будьте рішучі і серйозні. А головне – не відволікайтеся на сторонні проекти, навіть якщо про це проситимуть хтось із ваших близьких. Зараз у фокусі – ваші інтереси. Ви набагато успішніше претворите в життя кар’єрні плани, якщо згадаєте про забутих ділових зв’язках і впливових знайомих.

Діва 24 серпня – 23 вересня
Навіть якщо ви знаходитесь в сварці, перестаньте вередувати і мучити коханої людини. Наберіться рішучості і зробіть крок назустріч примирення. У вихідні приділіть увагу своєму освіту, можливо, варто послухати близьких і записатися на курси підвищення кваліфікації або хоча б купити аудіокнигу для вивчення англійської мови.

Ваги 24 вересня – 23 жовтня
Вам слід бути обережніше з будь-якими фізичними навантаженнями – великий ризик загострення хронічних захворювань. У бізнесі постарайтеся виконати якомога більше справ завчасно, так як в кінці тижня вам, швидше за все, буде не до роботи. Якийсь масштабний захід, устраиваемое вашими друзями, відніме у вас весь вільний час.

Скорпіон 24 жовтня – 22 листопада
У будні ваша природна дипломатичність допоможе згладити гострі кути і вам вдасться укласти перемир’я навіть зі старими ворогами і конкурентами. У середу і четвер вам належить особисте спілкування з партнерами з-за кордону, причому не тільки в робочий час. У всьому шукайте свої плюси. Ці зустрічі – прекрасний привід зав’язати корисні знайомства і вдосконалити свої знання іноземної мови.

Стрілець 23 листопада – 21 грудня
Якщо на цьому тижні ви затівали глобальну перестановку в будинку, ремонт або переїзд, то краще з цією затією трохи почекати. Зараз не найкращий час починати довгострокові проекти. З-за фінансової нестабільності можуть впасти навіть самі продумані плани.

Козеріг 22 грудня – 20 січня
Нарешті-то у вашому оточенні вирішиться конфлікт або сварка, з-за якої вас постійно переслідувало відчуття провини. Тепер можна буде зітхнути вільно, забувши про угрызениях совісті. А щоб надалі уникнути подібних неприємностей, постарайтеся бути більш чесними і відкритими з оточуючими людьми.

Водолій 21 січня – 19 лютого
Якщо ви не припините метушитися і виявляти нездорову цікавість відносно чужого особистого життя, то ризикуєте так і не налагодити стосунки в своїй. Замість того, щоб роздавати поради друзям і подругам, спробуйте скористатися ними самі. В кінці тижня, розібравшись з робочими питаннями, у вас знайдеться час для зустрічі зі старими друзями або колишніми колегами.

Риби 20 лютого – 20 березня
Що сталося з вами, зазвичай такими спокійними і незворушними? Останнім часом ви стал
и занадто часто піддаватися спокусам і здійснювати екстремальні вчинки. Одумайтесь, все це може негативно позначитися на вашій репутації і зіпсувати відносини з коханою людиною. Краще присвятіть вільний час насущних проблем: провідайте старших членів сім’ї, проведіть час з дітьми або зустріньтеся з друзями.

Гороскоп наданий журналом Hello


Повернутися
29.06.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.