АГРАРІЇ ЗБИРАЛИСЯ В НАСТАСОВІ

Під Тернополем понад 50 компаній показали силу української економіки

Понад 50 компаній з’їхались в село Настасів Тернопільського району на Форум аграрних інновацій «Нове зернятко – 2016», аби презентувати найновіші розробки в галузі рослинництва, пише «Терен».

На Тернопільщині такий форум компанія «Агропродсервіс» провела вперше. У заході взяли участь 58 компаній та понад 1 000 відвідувачів та гостей. За словами генерального директора компанії – організатора «Агропродсервіс» Івана Чайківського, заходи такого типу повинні згуртувати компанії навколо інновацій у сфері рослинництва  для майбутньої та плідної співпраці.

«Основна мета форуму – це презентувати напрацювання компанії «Агропродсервіс» та зібрати максимальну кількість аграріїв, щоб дати нашим партнерам щось корисне», – каже Іван Чайківський.

Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик під час форуму закликав аграріїв усієї країни єднатися навколо спільних потреб задля розбудови України.

«Можна мати прекрасний урожай в полі, хороші надої на фермі і прирости у свинарстві, але якщо хтось з чиновників одним розчерком пера змінить систему оподаткування, то все це в аграріїв забирається в лічені хвилини. Тому треба єднатися, єднатися і ще раз єднатися», – говорить Віталій Скоцик.

«Для того, щоб розвивати галузь рослинництва, потрібно починати саме з насіння, а вже потім варто вкладатися і в технології», – зазначив директор компанії «Агропродсервіс» Андрій Баран.

В програмі заходу були передбачені оглядини виробничих потужностей компанії «Агропродсервіс», лабораторій, насіннєвого заводу та яблуневого саду. Також гості форуму мали змогу відвідати виставку спеціалізованої сільськогосподарської техніки та демоцентр компанії «Агроскоп».


Повернутися
29.06.2016
Категорія: Господар
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Люди діляться на багатих і бідних. При цьому і багатство, і бідність є випробуванням. Проте бідність — більш легкий, зручний хрест,  у той час як багатство — більш важкий. Науковці говорять навіть про гедонізм бідних — їм властиве переживання катарсису від своєї безумовної порядності порівняно із "вкраденими статками олігархів". При цьому цікаво, що "багаті", тобто всі ті, хто не сприймає себе «бідним», узагалі не оперують таким примітивним розшаруванням "багатий - бідний", тож дискурс протистояння «бідні-багаті» створюється самими бідними. Ознака, за якою «бідні» відносять тих чи інших людей до цих двох класів, є також примітивна - це самовизначення особистості: якщо людина радо себе зараховує до бідних, то це "наш!", і саме в цей момент запускається полум'яна риторика "ми бідні - а вони багаті, та вони нам, бідним...".  Питання влади над своїм життям для бідного не стоїть - бо "владою користуються багаті, аби поневолювати бідних і робити їх ще біднішими".

На думку психологів, в людини грошей стільки, скільки вона дозволяє собі. Я б сформулював це так:  справжні багатство чи бідність не у гаманці, а в голові… Так звана бідність – це насправді невміння користуватися своїм багатством. Ми відкладаємо кошти «на чорний день», нові речі – «на потім». В результаті отримуємо життя з чорних днів, і це «потім» ніколи не настає. Відкрию вам таємницю: «потім» не існує. Є тільки зараз. А в ньому є люди, які як кремінь, або як губка, або ж як мед. Щоб отримати щось від людини-кременя, треба щосили  її стукати. Щоб отримати щось у людини-губки —  треба довго її тиснути. А людина-мед розливається для усіх сама…