АНЕКДОТИ №73

Урок географії. Викладач:

— Діти, скажіть, куди ми потрапимо, якщо будемо свердлити Землю на Північному полюсі?

Діти (дружно):

— У божевiльню!

* * *

Проспала півдня. Коли прокинулася, знайшла записку від чоловіка: «Користі від тебе сплячої, звичайно, ніякої, зате шкоди менше!»

* * *

Люсю, ви не проти сьогодні повечеряти разом?

— Залюбки.

— Тоді у вас рівно о сьомій.

* * *

Чоловік і дружина ходять по Лувру. Підходять до картини Пікассо «Жебрак і хлопчик». Чоловік каже:

— Хоч вiн i жебрак, а портрет у Пікассо замовив.

Захворів. Пішов в аптеку по ліки. Дізнався ціну. Вийшов з аптеки здоровою людиною.


Повернутися
18.06.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.