Дві жінки побили чоловіка до півсмерті

За підозрою у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень співробітники Тернопільського міськвідділу міліції затримали двох молодих жінок. Дівчата ледь не позбавили життя 55-річну тернополянку та її знайомого.

Як встановили правоохоронці, підозрювані та  потерпілі були ледь знайомі. Їх звела оковита. 55-річна тернополянка запросила до себе додому  23-річну жительку обласного центру та її 22-річну товаришку із Гусятинського району. До компанії приєднався знайомий господині. Під час розпивання спиртного  в компанії виник конфлікт, через що – пригадати не може ніхто. Свою правоту дівчата кинулися доводити силою. Почали жорстоко наносити удари ногами господині помешкання та її знайомому. Потерпілих з численними тілесними ушкодженнями доправили до лікарні. Отримані ними травми медики кваліфікували як тяжкі. Про пацієнтів лікарі повідомили правоохоронців.

Міліціонери затримали зловмисниць. Представницям так званої «слабкої статі» загрожує позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

 

Повернутися
02.04.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...