Дві жінки побили чоловіка до півсмерті

За підозрою у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень співробітники Тернопільського міськвідділу міліції затримали двох молодих жінок. Дівчата ледь не позбавили життя 55-річну тернополянку та її знайомого.

Як встановили правоохоронці, підозрювані та  потерпілі були ледь знайомі. Їх звела оковита. 55-річна тернополянка запросила до себе додому  23-річну жительку обласного центру та її 22-річну товаришку із Гусятинського району. До компанії приєднався знайомий господині. Під час розпивання спиртного  в компанії виник конфлікт, через що – пригадати не може ніхто. Свою правоту дівчата кинулися доводити силою. Почали жорстоко наносити удари ногами господині помешкання та її знайомому. Потерпілих з численними тілесними ушкодженнями доправили до лікарні. Отримані ними травми медики кваліфікували як тяжкі. Про пацієнтів лікарі повідомили правоохоронців.

Міліціонери затримали зловмисниць. Представницям так званої «слабкої статі» загрожує позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

 

Повернутися
02.04.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.