ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Досить напружений тиждень. Доведеться терпляче і завзято просуватися вперед, до своєї мети. А дрібні проблеми забиратимуть чимало зусиль і часу. Тримайте себе в руках у вихідні.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Постарайтеся думати й діяти самостійно. Не розповідайте поки про свої плани на майбутнє - вам же не потрібні заздрість і плітки. У вихідні будуть вдалими справи, пов'язані з дітьми.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Чудовий період для ділової, наукової та творчої кар’єри. Успішно реалізуються задумані проекти, багатьом вдасться досягти бажаної мети. У вихідні не розчаруйте своїх родичів.

РАК (22.06-23.07). Якийсь час можна спокійно плисти за течією. Багато чого вдасться встигнути з раніше задуманого і розпочатого. Можна розраховувати на допомогу друзів. Вихідні присвятіть собі та домашньому затишку.

ЛЕВ (24.07-23.08). Сконцентруйтеся на роботі, своїх амбітних планах на подальше життя. Швидше наблизитись до мети ви зможете разом з однодумцями, близькими за духом людьми. У вихідні відпочиньте на природі.

ДІВА (24.08-23.09). Будьте більш терплячі й доброзичливі у стосунках з оточуючими. В усіх є недоліки, ви теж не без гріха, і спроба навчити кого-небудь жити може обернутися дуже великою помилкою.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Через дрібні прорахунки та запізнення ймовірні претензії та невеликі збитки. Не варто боятися змін та несподіваних пропозицій. У вихідні близькі люди оточать вас увагою і турботою.

СКОРПІОН (24.10-22.11). У професійних та фінансових справах - позитивні зміни. Якщо виявите велику зацікавленість, вам запропонують щось дуже перспективне. Вихідні сприяють духовному розвитку.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Сприятливий період для нових справ, пошуку однодумців. Будьте наполегливі, уникайте зайвої метушні. Перед вихідними постарайтеся виділити час для генерального прибирання.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). буде важко зосередитися на чомусь одному. Доведеться займатися додатковими завданнями, несподіваними проблемами, терміновими справами. Не соромтеся просити допомоги.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Вдалий період для обмірковування планів і втілення їх у життя. Відчуваєте, що можете – дійте тут і зараз! Святкові вихідні можуть внести якусь плутанину в сімейне життя.

РИБИ (20.02-20.03). На початку тижня уважніше придивляйтесь до тих, з ким вам доводиться мати справи. Особливо це важливо тим, хто планує укладати фінансові чи майнові угоди. Дуже світлі вихідні.


Повернутися
16.06.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.