ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Досить напружений тиждень. Доведеться терпляче і завзято просуватися вперед, до своєї мети. А дрібні проблеми забиратимуть чимало зусиль і часу. Тримайте себе в руках у вихідні.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Постарайтеся думати й діяти самостійно. Не розповідайте поки про свої плани на майбутнє - вам же не потрібні заздрість і плітки. У вихідні будуть вдалими справи, пов'язані з дітьми.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Чудовий період для ділової, наукової та творчої кар’єри. Успішно реалізуються задумані проекти, багатьом вдасться досягти бажаної мети. У вихідні не розчаруйте своїх родичів.

РАК (22.06-23.07). Якийсь час можна спокійно плисти за течією. Багато чого вдасться встигнути з раніше задуманого і розпочатого. Можна розраховувати на допомогу друзів. Вихідні присвятіть собі та домашньому затишку.

ЛЕВ (24.07-23.08). Сконцентруйтеся на роботі, своїх амбітних планах на подальше життя. Швидше наблизитись до мети ви зможете разом з однодумцями, близькими за духом людьми. У вихідні відпочиньте на природі.

ДІВА (24.08-23.09). Будьте більш терплячі й доброзичливі у стосунках з оточуючими. В усіх є недоліки, ви теж не без гріха, і спроба навчити кого-небудь жити може обернутися дуже великою помилкою.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Через дрібні прорахунки та запізнення ймовірні претензії та невеликі збитки. Не варто боятися змін та несподіваних пропозицій. У вихідні близькі люди оточать вас увагою і турботою.

СКОРПІОН (24.10-22.11). У професійних та фінансових справах - позитивні зміни. Якщо виявите велику зацікавленість, вам запропонують щось дуже перспективне. Вихідні сприяють духовному розвитку.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Сприятливий період для нових справ, пошуку однодумців. Будьте наполегливі, уникайте зайвої метушні. Перед вихідними постарайтеся виділити час для генерального прибирання.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). буде важко зосередитися на чомусь одному. Доведеться займатися додатковими завданнями, несподіваними проблемами, терміновими справами. Не соромтеся просити допомоги.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Вдалий період для обмірковування планів і втілення їх у життя. Відчуваєте, що можете – дійте тут і зараз! Святкові вихідні можуть внести якусь плутанину в сімейне життя.

РИБИ (20.02-20.03). На початку тижня уважніше придивляйтесь до тих, з ким вам доводиться мати справи. Особливо це важливо тим, хто планує укладати фінансові чи майнові угоди. Дуже світлі вихідні.


Повернутися
16.06.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...