Помер після нападу грабіжників

27 березня, приблизно о пів на дев’яту вечора, у Бучачі троє невідомих у масках вдерлися у дім директора Бучацького сирзаводу Михайла Дороша.

Судячи з усього, 60-річний чоловік саме годував кролів. Його вдарили по голові і по землі протягнули до літньої кухні. Правоохоронці припускають, що смерть настала через серцевий напад, адже на тілі зовнішніх пошкоджень, окрім величезного синця на голові, не виявлено.

Ймовірно, що чоловіка побили на очах у дружини, потім нещасну жінку зв’язали. Переривши весь дім, нападники забрали майже 16 тисяч доларів, по 2 тисячі євро та фунтів стерлінгів, ювелірні прикраси.

Якимось чином потерпілій вдалось звільнитись, і вона почала кликати на допомогу, її почули сусіди. Приблизно о 23-ій год. люди викликали міліцію.

За фактом вбивства та пограбування порушено кримінальне провадження. В області за вказівкою начальника обласної міліції введено план «Перехват».

Ведеться слідство.
 

Повернутися
02.04.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.