ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Вдалий тиждень. Ваша ініціатива здатна змести на своєму шляху всі перешкоди. Постарайтеся не задирати ніс. Вихідні краще провести в родинному колі, головне, щоб усе не зіпсувати.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Приємний сюрприз підніме настрій. Виявіть чуйність і увагу до оточуючих. Не виключено, що хтось із близьких людей потребує допомоги, але соромиться сказати про це.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На роботі й у навчанні - успіх і прибуток. Але важливо обміркувати всі події, щоб мати можливість ще раз це повторити. Постарайтеся у вихідні не квапити події.

РАК (22.06-23.07). Цього тижня імовірні сварки та взаємне нерозуміння, ваші колеги та близькі люди можуть бути також напружені й агресивні. Стримуйте негативні емоції, під їх впливом не наламайте дров.

ЛЕВ (24.07-23.08). Спілкування з друзями буде дуже корисним. Можете опинитися у центрі подій - саме на вашій скромній персоні буде зосереджена увага впливових людей.

ДІВА (24.08-23.09). Бажано вийти з тіні та думати над зміною свого іміджу. Ваші професіоналізм та неабиякі здібності будуть оцінені гідно як з морального, так з матеріального боку.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ваша енергія дозволить встигнути на багатьох фронтах. Однак тільки янгольське терпіння зможе втримати стосунки та події у мирному руслі. У вихідні буде цікаво та весело.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Нарешті починається смуга успіху та матеріального благополуччя. Але вашим таємним ворогом може стати надмірна самовпевненість, але ви швидко зумієте її приборкати.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Постарайтеся не панікувати і не потрапляти на вудку своїх несвідомих страхів та комплексів. Ставтеся з належною увагою до порад і пропозицій рідних, близьких та начальства.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Цього тижня вам постійно чогось не вистачатиме. Будьте тактовніші й обачніші у розмовах з начальством, колегами та діловими партнерами. Не піддавайтеся на провокації.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Не намагайтеся плисти проти течії та не бийтесь головою об стінку. Перш ніж починати щось нове, переконайтеся, що ви впоралися зі старими справами і проблемами.

РИБИ (20.02-20.03). Труднощів буде достатньо, і головна — ваші лінощі. Якщо вам вдасться перебороти себе і свій песимізм, то на вас чекає успіх. У вихідні приділіть більше уваги дому та дітям.


Повернутися
02.06.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...