ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Вдалий тиждень. Ваша ініціатива здатна змести на своєму шляху всі перешкоди. Постарайтеся не задирати ніс. Вихідні краще провести в родинному колі, головне, щоб усе не зіпсувати.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Приємний сюрприз підніме настрій. Виявіть чуйність і увагу до оточуючих. Не виключено, що хтось із близьких людей потребує допомоги, але соромиться сказати про це.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На роботі й у навчанні - успіх і прибуток. Але важливо обміркувати всі події, щоб мати можливість ще раз це повторити. Постарайтеся у вихідні не квапити події.

РАК (22.06-23.07). Цього тижня імовірні сварки та взаємне нерозуміння, ваші колеги та близькі люди можуть бути також напружені й агресивні. Стримуйте негативні емоції, під їх впливом не наламайте дров.

ЛЕВ (24.07-23.08). Спілкування з друзями буде дуже корисним. Можете опинитися у центрі подій - саме на вашій скромній персоні буде зосереджена увага впливових людей.

ДІВА (24.08-23.09). Бажано вийти з тіні та думати над зміною свого іміджу. Ваші професіоналізм та неабиякі здібності будуть оцінені гідно як з морального, так з матеріального боку.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ваша енергія дозволить встигнути на багатьох фронтах. Однак тільки янгольське терпіння зможе втримати стосунки та події у мирному руслі. У вихідні буде цікаво та весело.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Нарешті починається смуга успіху та матеріального благополуччя. Але вашим таємним ворогом може стати надмірна самовпевненість, але ви швидко зумієте її приборкати.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Постарайтеся не панікувати і не потрапляти на вудку своїх несвідомих страхів та комплексів. Ставтеся з належною увагою до порад і пропозицій рідних, близьких та начальства.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Цього тижня вам постійно чогось не вистачатиме. Будьте тактовніші й обачніші у розмовах з начальством, колегами та діловими партнерами. Не піддавайтеся на провокації.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Не намагайтеся плисти проти течії та не бийтесь головою об стінку. Перш ніж починати щось нове, переконайтеся, що ви впоралися зі старими справами і проблемами.

РИБИ (20.02-20.03). Труднощів буде достатньо, і головна — ваші лінощі. Якщо вам вдасться перебороти себе і свій песимізм, то на вас чекає успіх. У вихідні приділіть більше уваги дому та дітям.


Повернутися
02.06.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.