ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Напружений робочий тиждень порадує успіхами у важливих знайомствах, зустрічах і поїздках. У вихідні вас може охопити небувалий творчий порив, і у вас все вийде блискуче.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Сприятливий час для реалізації планів і задумів. Однак постарайтеся не переоцінювати свої сили та можливості. У роботі можливі невеликі прикрощі й розчарування.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Емоційно неспокійний період, багато що навколо дратуватиме. Постарайтеся не демонструвати оточуючим свою принциповість. Частіше посміхайтеся – і до вас потягнуться люди.

РАК (22.06-23.07). Цього тижня порадують якісь новини. Маєте шанс повернути ситуацію у потрібному вам напрямку. Хоч вас завантажать додатковою роботою, це сприятливо позначиться на вашому гаманці.

ЛЕВ (24.07-23.08). Сприятливий період, ви сповнені сил та цікавих ідей. Ваша цілеспрямованість і неймовірна працездатність вразить усіх і буде гідно винагороджена. І все ж не забувайте про відпочинок.

ДІВА (24.08-23.09). На вас може очікувати успіх у справах, до яких раніше не доходили руки. Однак боротьба за місце під сонцем може втомити й навіть виснажити. Будьте більш терплячі до своєї рідні.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Активний період. Вдасться досягти максимального успіху на всіх фронтах. Знайдете підхід до людей і важливих питань. У п'ятницю трохи зменшіть темп і приділіть увагу дому та здоров'ю.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Нарешті з'явиться можливість вирішити проблеми, які ви довго ігнорували чи до яких було неприємно підступитися. У вихідні багато чого у вас буде виходити, немов саме собою.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). На першому місці – навчання і робота, ваші основні обов'язки. Мусите чимшвидше розібратися зі справами та завданнями, яких нагромадилося чимало. Вихідні обіцяють цікаві зустрічі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вдасться розібратися зі старими проблемами й впритул узятися за нові проекти. Не поспішайте ділитися своїми ідеями – їх можуть привласнити інші люди. У суботу підтримають друзі.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Непростий тиждень. На допомогу сторонніх розраховувати не варто – все залежить тільки від ваших зусиль. Однак успіх не забариться - треба тільки відкинути все несуттєве.

РИБИ (20.02-20.03). Спочатку думайте, а потім дійте. Не варто висловлювати свою думку в грубій формі, бо наслідки можуть бути непередбаченими як у робочих, так і в особистих стосунках. Не хвилюйтесь у вихідні.


Повернутися
24.05.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.