ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Напружений робочий тиждень порадує успіхами у важливих знайомствах, зустрічах і поїздках. У вихідні вас може охопити небувалий творчий порив, і у вас все вийде блискуче.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Сприятливий час для реалізації планів і задумів. Однак постарайтеся не переоцінювати свої сили та можливості. У роботі можливі невеликі прикрощі й розчарування.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Емоційно неспокійний період, багато що навколо дратуватиме. Постарайтеся не демонструвати оточуючим свою принциповість. Частіше посміхайтеся – і до вас потягнуться люди.

РАК (22.06-23.07). Цього тижня порадують якісь новини. Маєте шанс повернути ситуацію у потрібному вам напрямку. Хоч вас завантажать додатковою роботою, це сприятливо позначиться на вашому гаманці.

ЛЕВ (24.07-23.08). Сприятливий період, ви сповнені сил та цікавих ідей. Ваша цілеспрямованість і неймовірна працездатність вразить усіх і буде гідно винагороджена. І все ж не забувайте про відпочинок.

ДІВА (24.08-23.09). На вас може очікувати успіх у справах, до яких раніше не доходили руки. Однак боротьба за місце під сонцем може втомити й навіть виснажити. Будьте більш терплячі до своєї рідні.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Активний період. Вдасться досягти максимального успіху на всіх фронтах. Знайдете підхід до людей і важливих питань. У п'ятницю трохи зменшіть темп і приділіть увагу дому та здоров'ю.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Нарешті з'явиться можливість вирішити проблеми, які ви довго ігнорували чи до яких було неприємно підступитися. У вихідні багато чого у вас буде виходити, немов саме собою.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). На першому місці – навчання і робота, ваші основні обов'язки. Мусите чимшвидше розібратися зі справами та завданнями, яких нагромадилося чимало. Вихідні обіцяють цікаві зустрічі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вдасться розібратися зі старими проблемами й впритул узятися за нові проекти. Не поспішайте ділитися своїми ідеями – їх можуть привласнити інші люди. У суботу підтримають друзі.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Непростий тиждень. На допомогу сторонніх розраховувати не варто – все залежить тільки від ваших зусиль. Однак успіх не забариться - треба тільки відкинути все несуттєве.

РИБИ (20.02-20.03). Спочатку думайте, а потім дійте. Не варто висловлювати свою думку в грубій формі, бо наслідки можуть бути непередбаченими як у робочих, так і в особистих стосунках. Не хвилюйтесь у вихідні.


Повернутися
24.05.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...