НОВА ЖІНКА ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО

У «Кварталі 95» гратиме наша землячка

 «У Зеленського нова жінка», — саме такими провокаційними заголовками заряснів інтернет минулого тижня. Проте не хвилюйтеся, на сімейному фронті головного «кварталівця» усе спокійно. Але нова жінка все-таки є… Більше того — вона… наша із вами землячка! Мова йде, як ви уже здогадалися, про тернопільську жартівницю-дотепницю з "VIP Тернопіль", актрису і просто красуню Тетяну Песик. А було все так…

 Незабаром — уже 21 та 28 травня — в ефірі "1+1" з'явиться нова  телевізійна версія "Вечірнього кварталу", котру знімали на мальовничому узбережжі острова Кріт.  Про це на своїй сторінці в соцмережах сповістила студія «Квартал 95». І поділилась кількома світлинами зі зйомок. А там замість Олени Кравець — наша Тетяна Песик! 

"Після звістки про вагітність Олени Кравець було цілком очікувано, що студія «Квартал 95» стане шукати їй заміну. І заміна-таки знайшлася: на останньому концерті «Кварталу» на сцену вийшла вже не Олена, а інша актриса", — йдеться в повідомленні прес-служби.

«Як бачите, у нас нова дівчина», — звернув увагу публіки на Таню Володимир Зеленський.

Що ж, допоки Олена насолоджуватиметься материнством — Таня насолоджуватиметься грою на одній сцені з "кварталівцями".  А ми чекатимемо на перші телевізійні трансляції «Кварталу» за участі нашої землячки. Віримо, що все їй вдасться якнайкраще!


Повернутися
24.05.2016
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.