ГОРОСКОП

Овен

Постарайтеся не пропускати заходів, які можуть вплинути на ваше майбутнє. Навіть якщо вас просто запросять у гості, обов'язково сходіть. Зараз є всі шанси схопити удачу за хвіст. Не виключені нові романтичні знайомства. У другій половині тижня не слід брати кредити і давати в борг.
Телець
Вдалий час для професійної діяльності, ви зможете впоратися з багатьма завданнями. Швидше за все, вам надійдуть цікаві пропозиції, вдасться завести корисні знайомства. Наприкінці тижня уникайте серйозних витрат, інакше можете залишитися на мілині.
Близнюки
Не дозволяйте емоціям вас захлеснути і постарайтеся поменше спілкуватися, уникайте галасливих компаній, побудьте наодинці з самими собою. Зараз дуже легко незаслужено образити близьких людей. Навіть якщо ви впевнені у своїй правоті, постарайтеся зрозуміти точку зору співрозмовника.
Рак
Перед тим як що-небудь зробити, спочатку все обміркуйте. Постарайтеся знайти заняття, яке допоможе відволіктися від поганих думок. Очікуються нові цікаві знайомства і відновлення старих зв'язків. У відносинах з родичами краще зайняти вичікувальну позицію.
Лев
У вас з'являться цікаві ідеї. Не соромтеся звертатися до тих, хто може допомогти в їх реалізації. Треба серйозно проаналізувати свої фінансові можливості. Це вдалий час для зустрічей з людьми, до яких ви живите теплі почуття.
Діва
Особливих змін відбутися не повинно. Не вимагайте від себе подвигів і не намагайтеся негайно вирішити всі накопичені побутові та професійні питання. Йде вдалий час для покупок, приємних посиденьок в компанії друзів. Не виключено цікаве романтичне знайомство.
Терези
Цей тиждень може виявитися напруженою, тому нічого серйозного не плануйте. Якщо самі не хочете ускладнити собі життя, не давайте ніяких обіцянок, особливо людям, від яких залежите. Зате можете розраховувати на розуміння і підтримку сім'ї і друзів.
Скорпіон
Тиждень спонукає до активної діяльності, так що постарайтеся запланувати справи, які були відкладені до кращих часів. Можливі нове перспективне знайомство або відновлення старих стосунків. Зверніть увагу на стан здоров'я: можливі проблеми з кишечником і нирками.
Стрілець
На цьому тижні небажано братися за роботу, пов'язану з фізичними навантаженнями. Зараз ви схильні приймати рішення під впливом емоцій, а це може спровокувати конфлікт. Зате в сердечних справах вас можуть очікувати приємні сюрпризи. Головне - не брати на себе підвищених зобов'язань.
Козеріг
Зараз багато що залежить від вас. Вам захочеться бути в центрі уваги, але все ж не варто йти напролом. Гарний час для того, щоб трохи змінити імідж, оновити гардероб. Можливі конфлікти з родичами, тому намагайтеся не дратуватися по дрібницях. Гарний час для практичних покупок і оновлення побутових приладів.
Водолій
Гарний час для того, щоб почати ремонт або просто навести порядок в домі. Родичі можуть запропонувати допомогу, але зараз краще покладатися тільки на себе. Не самий вдалий період для нових знайомств, поки краще не розширювати коло спілкування. Але і від старих знайомих відмовлятися не варто.
Риби
Постарайтеся не виявляти наполегливість в справах, які на даному етапі вам не під силу. Гарний час для зустрічі зі старими друзями - ви зможете отримати від них цікаву інформацію. На роботі все вийде. Зараз не варто брати і давати гроші в борг, тим більше - звертатися в банки за кредитом.

Повернутися
15.05.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.